Budou tyto šaty kvalitní?

Vložit odpověď
Cleira

17.8.15 18:14

Dobrý den,

potřebovala bych poradit. Sháním krátké svatební šaty na neformalní svatbu (na radnici v osmi lidech). Moc se mi líbí tyto: http://www.stylmoda.cz/…6-56150.html
Nejsem si ale jistá jejich kvalitou. Třošku mě děsí ten polyesterový satén vespod. Já vím, že se to nedá podle obrázku poznat, ale jde mi o to, abych je neobjednávala zbytečně, kdyby tu třeba měl někdo s tímto eshopem zkušenost.
Předem moc děkuji za rady.

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

 

Čert ví. Pokud vám pošlou šaty, které budou vypadat jako ty na fotce, tak možná. Může se samozřejmě stát, že dostanete hadr jiné barvy, vzoru i střihu, který budou vydávat za to, co je na obrázku. Na druhou stranu, 1800 korun není tak hrozně moc, kdyby to byl omyl.
Na Heuréce mají nějaké pozitivní recenze - zkuste si firmu vygůglit. Jen mi trochu vadí, že nikde neuvádějí, kdo je jejich dodavatel nebo odkud šaty objednávají (pravděpodobně je nešijí sami). Třeba by Vám ale odpověděli, když se zeptáte, což bych považovala za důkaz solidnosti.

Cleira: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Evženie +2337/-330

17.8.15 21:43

 

Uvažujte: Jeden metr kvalitní krajky stojí zhruba 1500-3000, někdy i více, na podobné šaty je třeba nejméně tři metry - krajka většinou má menší šíři než běžná látka. K tomu připočtěte podklad, práci a marži prodejce.
Pokud chcete šaty co nejlevnější, podívejte se v řetězcích, mívají pastelové společenské šaty, aspoň si je vyzkoušíte a prohlédnete. Případně si půjčte od kamarádky.

Linie +19645/-3301

17.8.15 21:37

 

Levná krajka nikdy nebude kvalitní a pěkná, v tom souhlasím s Linií.
Náhodou jsem teď narazila na krátké společenské šaty v Mohitu, možná by se vám líbily, zkuste omrknout. Stály tuším kolem 2000 - 3000,– a některé byly hladké, jiné s výšivkou, jiné s tylem a korálky, bílé, mint a světle růžové.

Cleira: Odpověď mi pomohla, děkuji!

+/-

18.8.15 08:35

 

lauryn: Přesně tak. Objednají šaty s poštovným zdarma, dají téměř dvojnásobnou přirážku a můžete doufat, že Vám dorazí něco slušného…to už si to radši objednat přímo z té Číny, když už.

Cleira: Odpověď mi pomohla, děkuji!

RoniM +110/-139

18.8.15 19:21

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek