Bunda, kabát

Vložit odpověď
JankaM

1.10.15 10:38

Nějak nevím jakou bundu nebo kabát momentálně nosit, ale hlavně KDE koupit. Křivák z koženky ještě z Kenvela definitivně dosloužil a náhradu nemohu sehnat, neboť je mi vše malé přes prsa. Většinou velikost 40 nezapnu, 42 zapnu ale při nádechu je opravdu dost fest a 44 je dobrá, ale má už moc velká ramena, dlouhé rukávy a velký pas. Různé kabátky bez zapínání vepředu jsou sice pěkné, ale nosit je neumím a byla by mi zima, totéž kabátky pouze s páskem. Jinak nosím hlavně džíny, méně už sukně, a kecky nebo nízké boty typu perka. A jsem omezena finančně, max 2.000,–- Kč. Za případné rady děkuji.

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Váš dotaz je položen dost záhadně:o) Za sebe doporučuju klasický trenčkot, můžete ho nosit ke kalhotám a keckám i k sukni a podpatkům a vypadá vždycky dobře. Chce to oběhat obchody a zkoušet ostošest, ale když natrefíte na padnoucí kousek, tak ho vážně unosíte.

JankaM: Odpověď mi pomohla, děkuji!

+/-

1.10.15 10:58

 

Taky doporučuju trenčkot, ale naopak mám dobrou zkušenost s Camaieu, i když mám dost velký rozdíl prsa-pas. Můj trenčkot už taky odešel do věčných lovišť, tak jsem si narychlo právě v Camaieu koupila tenhle a zatím dobrý. Naživo je myslím lepší než na fotce. http://medias.camaieu.fr/images_produits/load1288x1500/493213_1142_f.jpg?v=3.7.5

JankaM: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Jill07 +734/-116

1.10.15 21:51

 

Asi mám podobný problém - chce to oběhnout obchody a vyzkoušet.
Z dotazu není jasné, zda si chcete pořídit kabát nebo bundu.
Souhlasím s Rézou, s trenčkotem nikdy nešlápnete vedle.
Mohu Vám jenom doporučit obchody, ve kterých s velikostí nemám problém (mám široká ramena a hrudník) - v CA je mi většinou velikost 42, MS mám velikost 14 (odpovídá 42), Next také 14, kupodivu New Yorker má věci ve velikosti XL, které mi jsou.
Vyhýbám se oděvům na horní část těla z HM, tam mi je i 44 přes hrudník těsná, Orsay, Camieu (tam mám minimálně 44, ale někdy jejich oděvy nejsou přes tělo příliš volné) - minulý rok jsem si tam v této velikosti zkoušela právě trenčkot a váhala s nákupem.

JankaM: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Lucienka_M +2930/-357

1.10.15 12:01

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek