Bundokabát

Vložit odpověď
Kralicak

25.9.13 23:03

Dámy, prosím o radu.
Kde koupit pěkný bundokabát? Žel jsem dospěla k názoru, že v současnosti (pendluji vlakem každý týden mezi domovem a městem kde pracuji, navíc se psem) je pro mě nejpraktičtější právě tento svrchník. Klasický kabát, co mám, dosluhuje, na privátě nechci mít milion kabátů a neustále je nějak převážet..Potřebuji zkrátka toho kočkopsa, který je možno vzít do práce i ven, a v případě nouze jde šupnout do pračky.
Líbí se mi tento: http://www.pietro-filipi.com/…y-kabat.html ale bohužel ho má moje mamka (ve skutečnosti nevypadá tak šusťákově) a tento http://www.pietro-filipi.com/…y-kabat.html ten má ale hrubou vadu, je bez kapuce. Z nové kolekce se mi taky jeden líbí, ale zase ne tolik, abych za něj dala skoro 8000 :D. Je mi jasné, že toto zboží se ještě vyrojí, ale kdybyste měly nějaký tip už ted, budu ráda.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

A to, že maminka má stejný kabát, znamená, že si ho nemůžete koupit? Pokud se vám líbí a jiný vyhovující jste neobjevila, klidně bych si ho koupila, sama jsem měla s maminkou stejnou bundu (jen jinou velikost) a nikdy mi to nevadilo, v podstatě jsme se v ní ani nikde nepotkaly (a i kdyby, tak co). Navíc si myslím, že u takhle neutrálního, celočerného kabátu to ani nikoho do oka nepraští. Jinak mám taky podobný z C&A, jen o něco kratší…

Tequila +626/-95

26.9.13 13:51

 

Něco takového jsem viděla C&A, ale nějak blíže jsem je nezkoumala. Cena bude určitě přijatelnější než v PF.

skylor +2162/-347

26.9.13 12:00

 

Proč si nemůžete koupit stejný kabát jako má vaše maminka?

anahir +1878/-211

26.9.13 18:55

 

Přesně tak, mamka si podobný koupila v CaA už předloni a pořád vypadá jak nenošený :) Ještě přidám tip na pimkie, tak je myslím,loni taky měli.

Monys01 +3745/-1096

26.9.13 13:22

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek