C. Valentino

Holive

15.10.15 19:40

Ahoj všem,
ráda bych vás poprosila o radu: Přestěhovala jsem se do starého baráku a zbyly tu nějaké kusy oblečení a podobně. No a jak jsem to tak procházela, našla jsem kabelku. V tom se vůbec neorientuji, takže bych vás ráda poprosila o radu.
Kabelka na fotkách, vyražený nápis C. Valentino, na zipech made in italy. Tak mě zajímá, jestli tato kabelka má nějakou hodnotu, mě se celkem líbí, že bych ji možná i nosila, ale nejprv bych o ní chtěla něco zjistit. jinak dům je po paní, které je teď 95, netuším z jaké doby kabelka je. Jedna zapínací kapsa a dvě na magnetek, uvnitř zapínací kapsy ještě dvě maličké kapsičky. Předem díky za jakoukoli informaci :)


Reklama

 

Retro rozhodně není, protože dřív se ani omylem na kabelky nevyrážely značky a rozhodně se název značky netisknul na podšívky. Mám doma mnoho kabelek po babičkách, z cca 40. a 50. let, najdete v nich maximálně malou cedulku šitou ve švu.
Takže je to s největší pravděpodobností no name kabelka z max. devadesátých let. Nicméně, záleží na všem stylu oblíkání. Není to výkřik invence a stylu, ale podle mě třeba do divadla by mohla být ok. Je to čistá, zachovalá, obyčejná černá kabelka, taková se občas prostě hodí.
Nebo, pokud se rozhodnete ji nenosit, darujte ji do nějakého senior bazaru, babičky z ní budou mít radost. :)

Holive: Odpověď mi pomohla, děkuji!

moi-bebe +2193/-787

16.10.15 12:36

 

Obávám se, že se nález pokladu nekoná, kabelka mi přijde z doby nedávné, původem z tržnice nebo krámku typu „Svet kabelek“ . Podle fotky mi nepřijde kožená, je? Kvalita podšívky a zipů je otřesná a myslím, že u Valentina nemají zapotřebí kamkoli embosovat „made in Italy“ :-)

Lucelle +3132/-1358

15.10.15 22:31

 

jestli hodnotu má, to vám nedokážu říct, ale přijde mi tak nemoderní, že bych ji nenosila. nemá ani takový ten „vintage“ šmrnc/nádech.

Jiná Realita +245838/-57450

15.10.15 21:53

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Černá jako... podzimní kolekce Zary

Netušíme, kde se u kreativních návrhářů značky Zara stala chyba,... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama