Černá masivní šněrovací kotníková obuv

Vložit odpověď
Hnedooka

29.12.14 16:56

Přeji hezký den, sháním obuv na vyšším masivnějším podpatku nejlépe s menší platformou v přední části, kožené, celé v černé barvě na šněrování s co nejméně aplikacemi a zbytečnostmi, nejlépe v cenové relaci do 2,5K, k sehnání v Praze. Výška podpatku max. 7-8 cm. Na podzim-zimu, nemusí být zateplené. Čím „elegantnější“ tím lépe.

Robustnost a přechod podrážky šedých bot mi přijde ideální, zas tolik se mi nelíbí pásek, jedná se o boty, které se u nás prodávají v M&S v černém provedení, ale bohužel jsou ze syntetiky. (Druhý příklad je jen pro představu z nějakého nizozemského eshopu.)
Ve Vagabondu mi přišly málo „ženské“.
Dívala jsem se na eshop CCC a Deichmanna, ale všechno odpovídající bylo ze syntetiky a značky u které s moc nejsem jistá, zda by obuv byla pohodlná (Jenny, Graceland, popř. Destroy - Blink). Nicméně se nakonec syntetiky za odp. cenu nebráním, spíš je chci pro parádu O:-).

Nenarazila jste některá na podobný typ bot?
Děkuji za odpověď, jen to nejlepší do nového roku :).

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

V kůži má CCC toto: http://www.ccc.eu/…11342/306096, ale možná jste je viděla, pokud jste se na stránky dívala.

kohlida +1469/-332

29.12.14 19:09

 

Podobné jsem taky sháněla. Obešla jsem většinu kamenných obchdoů a prohledala spoustu e-shopů, ale nic moc. Sice jsem jich spoustu viděla, ale vždy něčím nevyhovovaly, ale třeba budou vyhovovat Vám. V CCC mají ještě jeden model v kůži, který je černý a méně elegantní než již postované a jeden model, který vůbec není elegantní (prošívaný bílou nití) Pěkné mají v obchodě Wojas (v Praze je v Letňanech), ale je to tam dražší - ceny kolem 3tis., ale možná dají něco do slev. Pak ještě tady: http://www.botyk.cz/…n_33644.html http://www.botyk.cz/…a_33593.html a nějaké jsem ještě viděla na ebuv.cz: http://www.eobuv.cz/…1-nergo.html http://www.eobuv.cz/…tic-002.html http://www.eobuv.cz/…9-black.html http://www.eobuv.cz/…lack-01.html Mně by se líbily tyto: http://www.eobuv.cz/…0-black.html , ale jsou už příliš drahé.

Hnedooka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

panmeloni +282/-32

30.12.14 20:15

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek