Černá zimní bunda - koupit či vrátit?

JanieB

10.03.15 23:01

Ahoj, objednala jsem si z internetu tuto bundu a chtěla jsem se zeptat na váš názor. Jsem na vážkách, jestli se mi tato bunda líbí nebo ne (jinak jsem úplně kabátový typ, ale jednu pořádno zimní bundu chci mít taky). Díky za rady.
 https://www.zalando.at/…01c-802.html


Reklama

 

Mně se moc líbí! Otázka je: užijete ji? (vhodně!) Tzn. na jakou příležitost si bundu kupujete? Dám příklad: na chození s pejskem=denní užití+ jezdíte každý víkend s partou na celodenní výlet, kde se vám bude hodit. Nebo: chcete bundu „do zálohy“- když budou opravdu velké mrazy nebo, „kdybych náhodou někam jela“=oblečete si jí za sezonu 2×…Zkuste si to zhodnotit podle sebe a uvidíte. Jinak ten střih mi přijde tak lichotivý, že vám určitě bude sedět znamenitě, pokud jste si jí vybrala ;)

Danýska +329/-56

11.03.15 09:46

 

Vyfoťte na sobě a dejte sem. Jinak se v ní přece musíte líbit sama sobě, a podle toho si ji nechat nebo ne.

tinkywinky +2673/-283

11.03.15 08:46

 

Já myslím, že na méně elegantní příležitosti není špatná. Ale záleží především na vás. Člověk samozřejmě váhá tak nějak vždy, to ani jinak nejde, když máme dneska tolik možností, kde a co koupit, ale pokud váhá opravdu hodně, je lepší věci nekupovat. Obvykle pak totiž zvítězí negativní stránka věci a hadřík zůstane ležet ve skříni. Na druhou stranu, chcete-li to na opravdu tuhé mrazy (pokud k nám ještě někdy zavítají), pak asi budete skutečně řešit jen to teplo, což snad ta bunda splní.

andiedvorakova +8735/-1219

12.03.15 00:06

 

Pokud jste na vážkách teď, když je nová ( a tedy atrakivní), za půl roku budete mít jasno v tom, že se vám už líbit nebude. Já bych ji vrátila a vybrala si jinou, u které bych na vážkách nebyla.

Mishule_obecna +2017/-722

12.03.15 07:40

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama