Černé lodičky na hubenou nohu

Vložit odpověď
kurzatko

2.10.12 11:37

Už několik let marně sháním černé lodičky, které by byly elegantní, neměly moc vysoký, ani úzký podpatek a hlavně - aby mi seděly. Vzhledem k mojí hubené noze je to docela problém, v každých botách na podpatku mi chodidlo sjede až do špičky, takže mě pak vepředu tlačí prsty a vzadu odstává pata. Silonky mít musím, dost se mi potí nohy a nechci je mít úplně odřené. Částečně to řeší pásek přes kotník nebo nárt, musí ale být na přezku, aby šel co nejvíc utáhnout. Včera jsem si u Bati koupila lodičky na obrázku, které mě ale taky zlobí, ještě do nich chci zkusit protiskluzovou vložku do špičky - bojím se ale, že tam na ni není dost místa a že mě budou tlačit prsty. Mám teď dva týdny na rozmyšlenou, pak je možná vrátím, tak se chci zeptat:

  1. Kde by se dala sehnat opravdu tenoučká protiskluzová vložka? (výrobce)
  2. Kde bych sehnala podobné boty, ale opravdu úzké? Zkoušela jsem i nějaké italské výrobce v prodejně Humanic, ale bylo to pořád totéž.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Shodou okolností jsem podobný problém řešila včera s kolegyní, která má taky uzoučkou nohu. Byly jsme se podívat v prodejně obuvi Ara, která dělá různé šířky obuvi - F1/2 je pro úzká chodidla. Takže pokud máte prodejnu poblíž, zkuste se podívat tam.

Rabbit-Heart +8943/-2610

2.10.12 12:01

 

podobný problém mám pouze u extrémně vysokého podpatku a otevřené špičky. při běžné výši podpatku by se toto stávat nemělo. noha by se měla v botě opírat o plosku ( místo pod prsty) a o klenbu. pata by přes klenbu také neměla přejíždět a tlačit prsty do špičky. Určitě jste zkoušela všechny možné prodejny obuvi a druhy bot? mě také nesedí každá bota a některé jsou velice pohodlné i s podpatkem na dlouhé nošení a v některých mne bolí právě plosky nebo pak záda. protiskluzové vložky nosím občas do letních bot s otevřenou špičkou, mají je v každé obuvi a je to tenký plátek gelu a stojí to přes 100,–Kč. dá se to opláchnout a použít znovu. moc to ale nepoužívám protože to moc nepotřebuji. zkoušela jste se radit s prodavačkou? třeba potřebujete podepřít klenbu, zkuste se poradit ve zdravotní obuvi a vyzkoušet jak vložky pod plosku, tak vložku pod klenbu aby noha v botě držela na místě. jinak jsou také dobré boty s nenápadnou nízkou platformou, která snižuje sklon chodidla oproti podpatku. jednou jsem narazila na velmi úzké lodičky v prodejně KCS. já jinak řeším opačný problém a to je zase vysoký nárt.

Sharene +540/-211

2.10.12 12:18

 

Na úzkou nohu taky musím doporučit CCC, i když kvalita je tam dosti proměnlivá. Letos mi ale přijde, že se boty povedly daleko lépe jak u Bati, kde mi opravdu nesedla jediná bota.

kacenka.smile +3389/-686

2.10.12 20:29

 

Mám podobný problém - patu a střední část chodidla mám úzkou, nízký nárt, noha mi sjíždí do špičky, ale špičku boty musím mít kulatou kvůli vbočeným palcům, kvli nim také podpatek max 6 cm. Lodičky bez pásku přes nárt jsou mi zapovězeny ;-( Sklouzávám i v jinak pohodlné lodičce na 4 cm klínku!
Zatím jsem pochodila u značky Tamaris, Marko Tozzi (obojí mají pásek přes nárt) a chystám se na koupi lodiček od Ecco.

Sisi007 +15/-3

2.10.12 19:29

 

Obuv na úzkou nohu mívají v CCC.
(Dokonce jsem tam viděla podobné boty jako na obrázku)

Roseline +33399/-3959

2.10.12 19:56

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek