černé punčošky do otevřených bot?

Vložit odpověď
makky_s

27.11.14 22:35

Dobrý den,

chci se jen zeptat, zda je to velký hřích a mám vymýšlet jinou variantu, nebo se to dá odpustit či je to akceptovatelné, když punčošky jsou neprůhledné.

Outfit by byl na focení, tak se pak časem nechci chytat za hlavu :)

Pro jistotu vkládám i víc variant outfitů, jestli nebude mít větší ohlas nějaký jiný :) (fotku s bleskem vkládám hlavně kvůli skutečné barvě červených lodiček)

Omlouvám se za kvalitu fotek a za binec za mnou :) větvičky patří mému králíčkovi :)

Najdete v encyklopedii: Bavlna

 

Ta kombinace s otevřenými botami se mi nelíbí. Působí to jako by se vám do letního outfitu připletl jeden zimní prvek. Ta odhalená ramena tomu také nepřidávají.

Chápu to z tagů správně, že jde o focení s retro tematikou? Pokud ano a vy jste to neoznačila z nějakého zvláštního popudu, pak se obávám, že další problém bude v tom, že to není retro. Zkusila bych se podívat po něčem jiném. Nebo bych alespoň zvolila nějaký retro účes a líčení. Neříkám, že máte běžet kupovat retro šaty - retro se dá krásně zvládnout i s upnutou sukní. I kalhoty jsou řešení. Leckdy to nakonec vypadá i lépe, než klasická kolovka.

Jinak se mi ani jedna z kombinací nelíbí na 100 %. Barevně je nejhezčí ta první, ale ty otevřené boty to zabíjí. A ta poslední taky není barevně špatná, ale ty modré boty jsou monstrózně obrovské. Bílá věc v pase se mi nelíbí ani trochu. Ta černá sukně by se ale dala využít.

andiedvorakova +8745/-1219

28.11.14 19:32

 

Myslím, že punčochy tmavší než boty nejsou tabu. Spíš na mě trochu divně působí kombinace odhalených ramen a tmavých nohou. Vždycky když něco takového vidím, tak se nemohu zbavit podezření, že má dotyčná dvojbarevnou kůži.

Jádro +61/-7

28.11.14 18:10

 

Černé punčochy/silonky také ráda nosím. Bohužel např. mojí mamince se to vůbec nelíbí. Jsem sice už dospělá, ale vždy mi to velmi kritizuje. Nevím, jestli je to opravdu tak strašné nebo ne. Nosím je třeba na podzim k tamvým sukním a šatům.

ip.kkk +766/-382

3.12.14 10:42

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek