černé, růžové nebo jiné? šaty na svatbu

evolin

23.04.13 10:37

Ahoj, všimla jsem si že se tu v poslední době docela namnožily dotazy ohledně šatů na svatbu, i já bych potřebovala poradit ohledně šatů pro hosta jelikož si nejsem úplně jistá, které by se nejvíce hodily. Nejraději bych volila růžové šaty protože se v nich nejlépe cítím a asi se mi i nejvíce líbí, jako poslední možnost bych volila šaty černé protože si nejsem moc jistá černou barvou na svatbu…moc děkuji za pomoc.


Reklama

 

Na svatbu se příliš nehodí ani jedny. Na černé zapomeňte, černá barva by měla být pro svatebčanky tabu. Oboje krátké růžové jsou spíš noční košile než šaty (kromě podivného střihu bude pekelný i materiál a ušití). Dlouhé růžové také nebudou žádná haute couture, ale z nabídky jsou nejméně nepřijatelné, nicméně bych Vám je doporučila pouze v případě, že v nich stylově zapadnete a nebudete, kromě nevěsty, jediná „za princeznu“.

Betty J. +32624/-3896

23.04.13 11:54

 

Ty minišaty jsou styl ala chytrá horákyně - oblečená neoblečená. Na svatbu se nehodí ani délkou, ani střihem. Připadají mi jako dva spíchlé obdélníky s otvorem pro hlavu a ruce.
Zajímavý se střih a materiálový kontrast těch černých, jen ta barva není na svatbu vhodná. Pokud by byly z jiného, neprůhledného materiálu, byly by fajn.

Milli +22495/-3005

23.04.13 12:07

 

Ty první s rukávem se mi osobně nelíbí, bála bych se, jak budou vypadat ve skutečnosti- bez aranžovaní na modelce. Růžové jsou celkem hezké, ale chtělo by to konzultaci s nevěstou, zda nejsou moc slavnostní. A řekla bych, že to tak bude. Ty černé hezké jsou, ale z výběru bych je vyřadila.

Kralicak +1550/-213

23.04.13 11:57

 

Myslím, že neplatí zcela absolutně, že černá j na svatbu tabu. Záleží vždy na doplňcích a na celkovém vyznění outfitu. Samozřejmě nesmíte použít takové doplňky, abyste vypadala jako pozůstalá (tj. zejména černé doplňky), ale jinak se i černé šaty dají doladit tak, že nebudou vypadat pohřebně. Pohrajte si s kloboukem, kabelkou, střevíčky, šperky…
(Já bych se mnohem víc bála bílých šatů, aby si mě nepletli s nevěstou.)
Na internetu najdete milióny obrázků, jak se dají nosit černé společenské šaty, a uvidíte, že to rozhodně nemusí vypadat smutečně. Ale je pravda, že s těmi dlouhými černými šaty se vám ten pohřební look může snadno podařit, takže opatrně. Ty minišaty vypadají trochu jako noční košilka, mně se nejvíc líbí ty růžové.

Karin +39132/-6846

23.04.13 15:41

 

Ty první se mi nelíbí, je to takové neforemné nic.
Ta poslední krátké růžové jsou to samé, taková košilka do luxusní postýlky, ale pokud bych musela nutně vybrat tak bych volila tyto. Černé, ani jsem se u nich nezastavila, na svatbu se nehodí.
Ty dlouhé růžové - což o to, hezké jsou, ale podle mě se těžce nehodí a upřímně musím říct, že si vás v tom neumím představit ve městě na radnici (či kde se bude obřad konat a následně veselice).
Budete vypadat divně a můžete zastírat nevěstu v dlouhých svatebních šatech.

anahir +1857/-210

23.04.13 19:23

 

já jdu například teď v létě na dvě svatby a koupila jsem si světlé zelenomodré šaty, myslím, že se to hodí, není to bílá (nevhodná) ani černá (v létě přece jen ne e) a ani to není moc sladká pastelovka… myslím, že se hodí šaty ke kolenům a ne extrémně výrazné, abyste nečněla na svatebních fotkách :)

arwenn +6126/-850

24.04.13 16:31

 

Já myslím, že pro správnou volbu Vám postačí prachsprostá vyřazovací metoda - černé jsou pro svou barvu na svatbu nevhodné, jakkékoliv šaty podobné nevěstině róbě jsou úplné tabu a ty kraťoučké také nejsou ta správná volba. Neříkám, že jsou ošklivé, ale připomínají mi to, co nosím na doma :) A tak mě napadlo, když vidíte všude spoustu stejných dotazů, pročtěte si rady tam a třeba se i inspirujte šaty, které byly ‚schváleny‘ :)

Sofia14 +642/-191

25.04.13 16:36

 

Taky dost záleží na tom, jak významným hostem budete. Pokud jste kupříkladu sestra nevěsty, měla byste se hodit do gala a ideálně se s ní stylově sladit. Pokud jste spolužačka nebo kolegyně, můžete mít méně formální šaty. Vámi vybrané jsou ale bohužel nevhodné, jak střihem, tak délkou. Pokud se Vám líbí světle růžová a kratší šaty, doporučila bych spíš něco v tomto stylu:
 http://www.coolboutique.cz/…ty-na-svatbu

Fatabuna +1845/-272

25.04.13 17:13

 

tak já na rozdíl od ostatních dam(slečen), které zde vyslovily svůj názor, bych rozhodně vybrala ty krátké růžové nebo lososové. Obojí jsou jednoduché a krásné a vůbec mi nepřipadnou neforemné ani jako noční košilky.
Co určitě ne, tak ty černé. jdete přece na svatbu a ne na pohřeb! Ani ty růžové dlouhé mi nepřipadnou vhodné, protože vypadají trochu jako svatební a můžou vyvolávat záměnu s nevěstou.

dixina +135/-48

24.04.13 09:33

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Černá jako... podzimní kolekce Zary

Netušíme, kde se u kreativních návrhářů značky Zara stala chyba,... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Plavky do města nepatří

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Na Instagramu možná vypadají úžasně a cool. Plavkovina postupně... Celý článek


Reklama