Černé šaty a jak doladit II. ?

Vložit odpověď
Spiritus

29.1.15 18:04

Hojte rádkyně :)
Chystám se na ples v této kombinaci. Je to peklo? Ten prsten nemusí být, ale nejsem si ještě jistá jaký účes a líčení. Tak abych nevypadala usedle ale ani příliš sexí. Díky za rady :)

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Účes večerní, líčení večerní. Za předpokladu, že na fotce nejste Vy a tedy nevidím váš obličej a vlasy, Vám těžko někdo víc řekne, jak se máte nalíčit a učesat.

anahir +1879/-211

29.1.15 18:27

 

Jít v těchto šatech samozřejmě můžete, ale že by se jednalo o nejvhodnější plesový oděv, to se tedy říci nedá. Když odhlédnu od skutečnosti, že v malých černých se obvykle plesat nechodí, jsou zde i jisté praktické aspekty. Šaty jsou pravděpodobně zhotoveny z polyesterové krajky, navíc podložené nějakou syntetickou podšívkou, což s sebou ponese určitý diskomfort v případě tance. Nepříjemný průvodní jev intenzivního pohybu, tedy pocení, bude umocněn rukávy - ne nadarmo bývají večerní šaty výrazněji dekoltovány a bez rukávů. Střih Vámi zvolených šatů také nejspíš nepočítá s velkým zvedáním paží - počítejte tedy s tím, že při klasickém tanečním držení se jejich spodní lem může posunout o kousek výš.

Betty J. +32767/-3909

30.1.15 10:47

 

Prosím, vím že to vůbec není k tématu, ale odkud jsou ty botky? Přesně takové sháním :D
(abych vám i odpověděla, myslím že by bylo lepší psaníčko v barvě bot, ale i takhle je to fajn :) )

Laida +42/-1

29.1.15 18:39

 

Takhle určitě můžete jít. Líčení můžete zvolit výraznější v barvách, které vám sluší. Vlasy bych vyčesala už jen kvůli tomu, aby byly vidět ty náušnice. Zda to bude vypadat usedle, to ne vždy záleží na šatech a doplňcích, ale často je to z velké části tím, jak působí nositelka. Jsou lidi, co dokážou zazářit i v outfitu hodném staropanenské knihovnice, ale i takoví, kteří budou působit nudně i v zářivých mini šatech. Takže myslím, že pokud máte alespoň nějaké to osobní kouzlo, tak ani v téhle klasické kombinaci byste neměla působit usedle a nudně. :)

andiedvorakova +8745/-1219

30.1.15 00:48

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek