Červená buřinka

Astoria

11.09.12 23:27

Dobrý den,

loni na dovolené jsem si koupila červenou buřinku, která mi mi velmi líbila, ale teď nějak nevím, jak a s čím ji kombinovat.
Jediné k čemu jsem ji měla, tak byly černé pletené šaty, červené punčocháče (stejná barva jako buřinka) a černé oxfordky.


Reklama

 

Tak co třeba ji použít k nějakému docela obyčejnému outfitu typu kalhoty (nějaké jednoduché tmavé, nebo i džíny) + triko? Něco jako tohle , tam si ten kloubouček celý v červené umím hned představit. Jinak máte můj obdiv za odvahu, já bych s červenou buřinkou na ulici vyjít nedokázala (přinejmenším bych se bála, že mě budou považovat za reklamu na Spořitelnu :)).

prettywoman +538/-158

11.09.12 23:45

 

Ta je nádherná, taky si plánuji takovou pořídit (bez ironie)! Podle mě je to docela dobře kombinovatelné, zejména se střihově jednoduchými věcmi, se kterými by se to vzhledově netřískalo. Nebála bych se k tomu vzít i nějaký kousek v jiné výrazné barvě, ale zbytek bych nechala neutrální (černá, šedá, béžová, tmavá námořnická modrá,…). Pak mě namátkou napadlo třeba modrobíle pruhované triko + černé kalhoty nebo džíny, nebo třeba pánský styl - kalhoty, bílá košile, … celkově ležerní a „hravé“ spíš než elegantní věci, aby v tom byla určitá nadsázka, což červená buřina celkem splňuje.

lindiste +2665/-700

12.09.12 18:10

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama