Čím doladit šaty barvy acai?

Vložit odpověď
blond Arwen

16.2.14 17:27

Milé pekelnice,

v blízké budoucnosti mě čeká oficiální akce (něco jako doktorská promoce). Koupila jsem si krásné šaty v barvě jako na obrázku, kde jí říkají acai. Je to dost temná fialová, ale mé šaty se mi nepodařilo vyfotit, buď z toho vyšly černé nebo modré. Jsou mi akorát ke kolenům, sukně je plisovaná, vršek vypasovaný, na široká krajková ramínka, krajka je i okolo výstřihu. V místě ale bude chladněji, potřebuji proto něco přes ně. Napadá vás něco vkusného? Dost nerada bych ty šaty zazdila černým sakem.
Chci si udělat radost a koupit nějaký hezký vršek plus lodičky, myslím, že k té barvě by byly pěkné ve stříbrné. I šperky mám vybrané stříbrné a spíš jemné. Nějak si ale nevím rady s vrškem, jen velmi zběžně jsem proběhla pár obchodů, ale nic mě nezaujalo. Pokud byste měly nápad, kam v Praze vyrazit, kde by se mi povedlo šaty nakombinovat a jaké kombinace by se vám líbily, sem s nimi. Pokud jste v poslední době viděly hezké stříbrné, nejlépe kožené, lodičky, podělte se prosím kde. Pokud si myslíte, že stříbrné je blbost, navrhněte prosím vlastní kombinaci. Víc hlav, víc ví.
Jinak jsem menší (164cm, 50kg), vlasy tmavší blond.

Díky za všechny rady.

Najdete v encyklopedii: Fialová barva

 

Barva šatů je nádherná a stříbrná je dobrá volba. Osobně bych jako doplňky hledala lodičky se stříbrným detailem - nevím proč ale celo-stříbrné na mě působí trošku lacině, ale možná jsem jenom prudérní :D
http://cdn.glam.cz/img/mini/39214.jpg http://damske-boty.zoot.cz/na-podpatku/cerne-lodicky-timeless-perfect-se-trpytivou-masli http://static.heels.com/images/shoes/outside_view/large/ZBGM025_OUT_LG.jpg http://cdn10.mixrmedia.com/wp-uploads/girlybubble/blog/2012/05/annie-madora-black-micro-silver-satin.png http://images.esellerpro.com/2308/I/360/2/8899949035550.jpg

Přes ramena bych přehodila šál sepnutý stříbrnou broží. :) - něco jako na obrázku, ale ideálně bez třásní http://careerbags.typepad.com/.a/6a00e55083d2c588330148c6fa46b9970c-pi

blond Arwen: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Ravenna +552/-134

16.2.14 21:47

 

@aailyyn : Sice jste se neptala, nicméně … v textu je jasně napsáno, že šaty na obrázku jsou stejné pouze v barvě, protože vlastní šaty se nepodařilo vyfotit, že je ale má ke kolenům (tedy se nejedná o velkou večerní)…atp. Chce to přečíst celý text ;-) :-)
Pro tazatelku: Klidně bych sem vložila fotku šatů, barvu si domyslíme :-) Zatím bych se přikláněla k názoru Ravenny i když antracitová by také mohla vypadat parádně :-)

aniianii +2850/-222

17.2.14 13:00

 

kráásna farba, striebro bude skvelé a vršok možno aj kožušina by nebola zlá.

ajujuška +4505/-1568

16.2.14 19:33

 

Stříbrných bot bych se nebále, ale byla bych spíš pro jemnou, nenucenou stříbrnou:

Tyhle boty si mě získaly celým svým srdcem:

To byly tři obrázky pro inspiraci, jak ano. Teď přijde obrázek, jak rozhodně ne:

(Moc párty varianta. Na takovou akci by to bylo nevkusný.)

Co se týče zakrytí ramen, také to vidím na nějaký pěkný šál. Buď se můžeš držet černé klasiky, nebo zvolit odvážnější kombinace. Já bych si dovedla představit třeba královskou modrou nebo určitý odstín šarlatové, ale pak by to určitě chtělo nějaké méně výrazné bory; třeba ty černé nebo v barvě šatů.

SilverAin +196/-37

17.2.14 00:36

 

Na to jste se sice neptala, nicméně… co je promoce vím, neb tu jsem absolvovala a tak když akci opíšete slovy „něco jako doktorská promoce“, tak bych si tam nebrala velkou večerní. Hlavně ne v takhle výrazné barvě. Volila bych více formální a méně zdobné šaty. Kdybyste šla na ples, tak vám zatleskám a pro zlato nebo stříbro budu všema deseti. Tím se většinou nedá nic zkazit. Nicméně vzhledem k tomu, jak nápadné a „princeznovské“ jsou ty šaty a na jaký účel je máte, do stříbra bych nešla. Volila bych doplňky v antracitově šedé.

aailyyn +8059/-1745

17.2.14 09:50

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek