Co byste doporučili k šatům lososové barvy?

jaaahoo

09.05.12 20:41

V Orsay jsem si koupila stejné šaty jako jsou na obrázku jen v jiné barvě - lososové. Co by se k nim hodilo za doplňky? Hlavně v jakých barvách? Hodí se k lososové tyrkysová? Jaký tvar a velikost kabelky by šatům nejlépe slušel? Předpokládám, že nejčastěji v nich budu chodit do práce.
Díky za tipy :-)


Reklama

 

Tyrkysová sa k lososovej perfektne hodí, je to dosť výrazné módne ladenie. K lososovej sa ti budú hodiť aj doplnky v ďalších jarných farbách, smotanová, zlatistá béžová, jemná fialová, pastelová zelena …

Sépia +1672/-681

10.05.12 00:33

 

K lososové bych volila nejspíš bílou, ale odstín „eggshell“ nebo „offwhite“. Sněhově bílé doplňky nejsou vůbec elegantní, mnohem lépe vypadají s nádechem do smetanové. A pro Doulinque: takové šaty jsou ke státnici naprosto v pořádku, ale chtělo by to doplnit je nějakým kabátkem nebo sakem, k oficiálním příležitostem by měla být zakrytá ramena. Pokud nebudete promovat v talárech, tak i na promoci by to chtělo něco přes ně. Ke státnici jednoduché sako v nevýrazné barvě, k promoci bych šaty doplnila výraznějším kabátkem třeba ve fuchsiové, žluté nebo jakékoliv jiné barvě, v které se cítíte dobře.

Bugatti +50081/-5454

09.05.12 23:13

 

Já bych k tomu přidala buď výraznější náušnice nebo náramky. Když bude chladněji, tak i šátek. Tyrkysovou si k tomu umím představit, ale nejvíc by se mi líbila asi bílá
Mám jednu navazující podotázku - mám ty samé šaty v černé barvě (jsou vážně hezké a pohodlné :) ) a ráda bych si je vzala buď na státní zkoušku, nebo na promoci. Schválily byste mi to milé dámy?

Doulinque +378/-204

09.05.12 22:42

 

Co se týká barev, tak k lososové mi nejvíc sedne tmavě modrá, přesněji řečeno námořnická modrá. Vzhledem k tomu, že šaty jsou jednoduché, tak bych se nebála vzít nějaký výraznější doplněk, klidně vzorovaný, podle osobního stylu - ethno náhrdelník či náušnice, kytkovaný šátek, nebo ve stylu minimalismu přidat strohé, ale barevně kontrastní doplňky - hladký náramek, náušnice, náhrdelník… Pokud nechce dotyčná experimentovat s barvami, tak stříbrná bude taky ok. Vícebarevná kabelka taky může být dobrá, pokud bude jediným a hlavním dominantním prvkem.

lindiste +2665/-700

10.05.12 06:45

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

H&M vytvořilo novou značku ARKET

Už 25. srpna 2017 se v Londýně otevře nový obchod s luxusnějšími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Manolo v Praze: Návrat do Čech a pohádkové střevíce

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Čekání se vyplatilo. Do Prahy se přesouvá dlouho očekávaná... Celý článek


Reklama