Co k zimním botám na klínku?

Vložit odpověď
domecekkk

23.11.12 13:27

Pořídila jsem si velice levně tyhle botky na zimu. Jsou zateplené a na noze strašně pohodlné. Jediné, co mi vrtá hlavou, je barva. Není to právě taková hnědá ale taková víc do „cihlového“ odstínu (ve kterém nemám ani jediný kousek oblečení). Přemýšlela jsem pořízení kabelky v podobné barvě.

Najdete v encyklopedii: Hnědá barva

 

Boty jsou moc hezké, ale kabelku bych k nim nehledala. Respektive ano, ale ne jednobarevnou ve stejném odstínu, protože si troufám říct, že to stejně neseženete, a navíc tomuto pravidlu už odzvonilo. Pokud máte jednobarevnou bundu či kabát bez vzoru a chcete si novou kabelku pořídit, zkuste raději najít nějakou vzorovanou, kde bude ta barva z bot jenom jedna z několika - pak nebude tak nápadné, když nebude úplně stejná. Nebo se vykašlete na kabelku a kupte si v té barvě třeba šálu nebo rukavice. Hodně zdaru :)

Rabbit-Heart +8943/-2610

23.11.12 13:50

 

Kabelku ve stejné barvě bych také nehledala. Hned jak jsem je viděla, představila jsem si k nim zelené slimky, zelenou kabelku, šálu nebo baret v barvě bot a hezký kabát. Ale celkově si myslím, že jsou dobře nositelné. Zkuste jak je výše uvedeno koupit šálu a třeba rukavice, nebo čepici, baret, zkrátka co v zimě nosíte ve stejné barvě bot a máte způlky vyhráno :)

lilijána +550/-259

23.11.12 14:30

 

Takové boty nemusíte kombinovat s kabelkou, protože ty boty si na dělání dojmu vystačí samy. Úzké kalhoty v khaki nebo v barvě slonové kosti, šedý kabát nebo elegantnější bundu, i ta parka, co se tu moc nelíbí, by se k tomu hezky hodila. A souhlasím s rabbitem - rukavičky nebo šálu, co k tomu všemu barevně sedne, zkuste sehnat. :-)

corrigan +16866/-9380

26.11.12 11:52

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek