Co k zimním botám na klínku?

domecekkk

23.11.12 13:27

Pořídila jsem si velice levně tyhle botky na zimu. Jsou zateplené a na noze strašně pohodlné. Jediné, co mi vrtá hlavou, je barva. Není to právě taková hnědá ale taková víc do „cihlového“ odstínu (ve kterém nemám ani jediný kousek oblečení). Přemýšlela jsem pořízení kabelky v podobné barvě.


Reklama

 

Boty jsou moc hezké, ale kabelku bych k nim nehledala. Respektive ano, ale ne jednobarevnou ve stejném odstínu, protože si troufám říct, že to stejně neseženete, a navíc tomuto pravidlu už odzvonilo. Pokud máte jednobarevnou bundu či kabát bez vzoru a chcete si novou kabelku pořídit, zkuste raději najít nějakou vzorovanou, kde bude ta barva z bot jenom jedna z několika - pak nebude tak nápadné, když nebude úplně stejná. Nebo se vykašlete na kabelku a kupte si v té barvě třeba šálu nebo rukavice. Hodně zdaru :)

Rabbit-Heart +8913/-2603

23.11.12 13:50

 

Kabelku ve stejné barvě bych také nehledala. Hned jak jsem je viděla, představila jsem si k nim zelené slimky, zelenou kabelku, šálu nebo baret v barvě bot a hezký kabát. Ale celkově si myslím, že jsou dobře nositelné. Zkuste jak je výše uvedeno koupit šálu a třeba rukavice, nebo čepici, baret, zkrátka co v zimě nosíte ve stejné barvě bot a máte způlky vyhráno :)

lilijána +548/-259

23.11.12 14:30

 

Takové boty nemusíte kombinovat s kabelkou, protože ty boty si na dělání dojmu vystačí samy. Úzké kalhoty v khaki nebo v barvě slonové kosti, šedý kabát nebo elegantnější bundu, i ta parka, co se tu moc nelíbí, by se k tomu hezky hodila. A souhlasím s rabbitem - rukavičky nebo šálu, co k tomu všemu barevně sedne, zkuste sehnat. :-)

corrigan +16848/-9373

26.11.12 11:52

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama