Co k černé šifonové sukni

Vložit odpověď
Pattie

23.8.12 00:10

Zdravím všechny pekelnice!
Ráda bych vás poprosila o radu - v rámci záchvatu lásky na první pohled jsem si zakoupila černou šifonovou sukni, má všitou klasickou pouzdrovou a přes ni šifonový „přehoz“, vepředu krátký a vzadu dlouhý (viz. fotka, nevím, jak dobře se zobrazí, tak raději ještě popisuju :)).
Problém je, že nevím co k ní na vrch - mám doma samé obyčejné bavlněné trička a i když modélečka na fotce vypadá dobře i v sukni s trikem, já bych raději něco elegantnějšího… hlavně to ještě vyvážit nějak tak, aby to nepůsobilo vyloženě „goth“.
Potřebovala bych poradit, jaký typ halenky/košile (?) byste k takové sukni zvolily, a nejlépe ještě kde nějakou takovou sehnat (klasické obchody už mám oběhané), budu vděčná za každý internetový odkaz, i zahraniční.
Děkuji mockrát!

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Já tuhle sukni taky mám, též láska na první pohled! :-) Podle mě to teda goth nevypadá vůbec, ani to není krok vedle. Přiznám se, že teda s topy jsem taky trochu bezradná, ale určitě se to s pár věci z Vaší skříně zkombinovat dá. Já ji nosím spíš ležérněji než elegantním způsobem. Ale když k ní obléknete nějakou dobře padnoucí košili nebo zajímavou halenku a klasické lodičky, tak z toho vznikne podle mě moc hezký model :-)

Co třeba něco takového?
http://www.stradivarius.com/…ollar%2Btrim
http://www.stradivarius.com/…Body%2Bshirt
http://www.romwe.com/…p-39839.html
http://www.romwe.com/…p-41784.html
http://www.forever21.com/…Product.aspx?…

niki.ludv +4082/-1193

23.8.12 09:26

 

Sukně se mi líbí :) A připadá mi lehce kombinovatelná. Se správnými doplňky k ní můžete podle mě vzít hodně typů halenek. A goth podle mě teda vypadat nebute, to jedna černá sukně nedělá ;)
Namátkou, co myslím, že by mohlo jít:

http://www.forever21.com/…Product.aspx?… (s tím by mi to přišlo vyloženě roztomilé)

http://www.forever21.com/…Product.aspx?… (do sukně ako na první fotce)

http://www.forever21.com/…Product.aspx?…

http://www.forever21.com/…Product.aspx?…

http://www.forever21.com/…Product.aspx?…

firefly +5490/-789

23.8.12 11:00

 

Sorry, mi se ta sukně taky nelíbí, dělá na mě dojem, že měla budit DOJEM - ale se jí to nějak nedaří. Nelíbí se mi ani šaty tohoto typu (vepředu krátké, vzadu s vlečkou), i když vím, že to je teď na chvíli děsně in. Vždycky, když něco takového vidím, vzpomenu si na jednu místní takydámu, co měla pletené minišaty, pak si v nich sedla, chvíli se vrtěla, a když vstala, tak to bylo zepředu setsakra mini a vzadu až po kolena. A i když je to štíhlounká osoba, v tu chvíli vypadala jak šašek…

atrix +2994/-590

26.8.12 01:58

 

Tohle bude vždycky vypadat GOTH, vraťte to, nedá se to nikam a k ničemu nosit. A hlavně se to nebude nosit už za půl roku. Krok vedle.

Soňa3 +3329/-3264

23.8.12 08:18

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek