Co k černé šifonové sukni

Vložit odpověď
Pattie

23.08.12 00:10

Zdravím všechny pekelnice!
Ráda bych vás poprosila o radu - v rámci záchvatu lásky na první pohled jsem si zakoupila černou šifonovou sukni, má všitou klasickou pouzdrovou a přes ni šifonový „přehoz“, vepředu krátký a vzadu dlouhý (viz. fotka, nevím, jak dobře se zobrazí, tak raději ještě popisuju :)).
Problém je, že nevím co k ní na vrch - mám doma samé obyčejné bavlněné trička a i když modélečka na fotce vypadá dobře i v sukni s trikem, já bych raději něco elegantnějšího… hlavně to ještě vyvážit nějak tak, aby to nepůsobilo vyloženě „goth“.
Potřebovala bych poradit, jaký typ halenky/košile (?) byste k takové sukni zvolily, a nejlépe ještě kde nějakou takovou sehnat (klasické obchody už mám oběhané), budu vděčná za každý internetový odkaz, i zahraniční.
Děkuji mockrát!

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Já tuhle sukni taky mám, též láska na první pohled! :-) Podle mě to teda goth nevypadá vůbec, ani to není krok vedle. Přiznám se, že teda s topy jsem taky trochu bezradná, ale určitě se to s pár věci z Vaší skříně zkombinovat dá. Já ji nosím spíš ležérněji než elegantním způsobem. Ale když k ní obléknete nějakou dobře padnoucí košili nebo zajímavou halenku a klasické lodičky, tak z toho vznikne podle mě moc hezký model :-)

Co třeba něco takového?
http://www.stradivarius.com/…ollar%2Btrim
http://www.stradivarius.com/…Body%2Bshirt
http://www.romwe.com/…p-39839.html
http://www.romwe.com/…p-41784.html
 http://www.forever21.com/…Product.aspx?…

niki.ludv +4080/-1193

23.08.12 09:26

 

Sukně se mi líbí :) A připadá mi lehce kombinovatelná. Se správnými doplňky k ní můžete podle mě vzít hodně typů halenek. A goth podle mě teda vypadat nebute, to jedna černá sukně nedělá ;)
Namátkou, co myslím, že by mohlo jít:

http://www.forever21.com/…Product.aspx?… (s tím by mi to přišlo vyloženě roztomilé)

http://www.forever21.com/…Product.aspx?… (do sukně ako na první fotce)

http://www.forever21.com/…Product.aspx?…

http://www.forever21.com/…Product.aspx?…

http://www.forever21.com/…Product.aspx?…

firefly +5484/-789

23.08.12 11:00

 

Sorry, mi se ta sukně taky nelíbí, dělá na mě dojem, že měla budit DOJEM - ale se jí to nějak nedaří. Nelíbí se mi ani šaty tohoto typu (vepředu krátké, vzadu s vlečkou), i když vím, že to je teď na chvíli děsně in. Vždycky, když něco takového vidím, vzpomenu si na jednu místní takydámu, co měla pletené minišaty, pak si v nich sedla, chvíli se vrtěla, a když vstala, tak to bylo zepředu setsakra mini a vzadu až po kolena. A i když je to štíhlounká osoba, v tu chvíli vypadala jak šašek…

atrix +2992/-589

26.08.12 01:58

 

Tohle bude vždycky vypadat GOTH, vraťte to, nedá se to nikam a k ničemu nosit. A hlavně se to nebude nosit už za půl roku. Krok vedle.

Soňa3 +3329/-3264

23.08.12 08:18

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek