Co k černým pouzdrovým šatům na promoci

Vložit odpověď
Tristana

26.5.12 21:28

Zdravím všechny pekelnice,
brzy mě čeká promoce a potřebuji poradit co na sebe. Šaty už jsem si vybrala, jsou jednoduché černé pouzdrové, v délce ke kolenům, bez výstřihu, s odhalenými rameny. Jen nevím, jak je doladit a hlavně co s vrškem. Mám k nim i sako, ale to mi nepřipadá nejvhodnější vzhledem k pravdopodobně vysoké teplotě a navíc budu mít talár. Je tedy potřeba vůbec ještě něco na šatech mít? Uvažovala jsem o bolérku, nejlépe krajkovém. To ale zase nevím, jestli by bylo lepší černé, nebo nějaké barevné (tyrkysová, fialová), aby se to „voživilo“. Jsem bledá světlovláska průměrné výšky a rozměrů.
Děkuju moc za všechny odpovědi.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Bolerko mít určitě nemusíš, ale ať už se ho rozhodneš mít, nebo ne, rozhodně si ho neber pod talár. Já měla loni jen lehké šaty, ale pod talárem je opravdu teplo, takže i tak jsem byla dost zpocená. Kluci si pod něj sundavali i saka, protože jednak to stejně nikdo nevidí a jednak by se v tom nedalo vydržet. Nevím jestli se budete fotit v talárech, nebo bez, kdyžtak ho prostě necháš u rodičů, nebo v šatně. A nezapomeň- pokud budete mít čapky, nevyčesávat vlasy nahoru a raději si vem pár pinetek, abys jí přichytila do vlasů.

Ať se promoce vydaří ;)

lenee +130/-22

27.5.12 11:50

 

Šaty sú pre ženu dostatočným spoločenským odevom, nie je nutné na rozdiel od mužov mať i sako. Stačí doladiť lodičky (čierne) a antracitové pančušky. K čiernym šatám treba trochu výraznejšie líčenie, aj pery!

Sépia +2254/-928

27.5.12 00:15

 

Jojo moje francouzská část souhlasí s tím líčením. Rudé rty a perly k černé jsou prostě klasika. Každopádně bych punčocháče brala průhledné nejlépe nelesklé. Hezkou promoci :)

Ems +23481/-8432

27.5.12 12:12

 

Červené lodičky, červená rtěnka do barvy a perlová souprava na krk a zápěstí. To jsem měla na sobě na promoci já, vlastně na obou s menší obměnou. :-)

bubbagump +216/-114

27.5.12 22:01

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek