Co k šatům na maturiťák?

Vložit odpověď
akcinah

23.12.14 13:48

Ahoj, mám vybrány tyto šaty na ples. Co si o nich myslíte? Jaké doplňky a účes mi doporučujete? Mám delší hnědé jemné vlnité vlasy :-)

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

Ty šaty jsou strašně, ale STRAŠNĚ růžové. Tu sladkost a princeznovost musíte trochu srazit. Takže když šperky, tak nenápadné, jemné a pouze prstýnky a náušnice - ty ideálně v podobě malých, bílých kamínků. Žádný štras, zlato, drahé kamení. Boty ideálně jednoduché jemné lodičky v nude barvě (žádná tlustá podrážka a lesk), popř. elegantní a opět nenápadné sandálky (pročtěte si podobné dotazy v sekci, narazíte na spoustu dobrých rad i s obrázky). Účes: opět nic velkého, žádné ozdoby do hlavy, žádné superromantické vlny. Pokud nechcete výčes, uvažovala bych o rozcuchaném copu. Pokud budete vyčesávat, opět by to mělo být spíš ležérní a ne dokonale uhlazené. I líčení zvolte jen jemné, ať nejste za cukrkandlovou panenku.
Užijte si ples!

+/-

23.12.14 15:01

 

Co nejvíc zkrotit boty, doplňky (tělová barva to podle mě jistí), vlasy vyčesat do hladkého uzlu i nehty a líčení jemně (klidně takzvaně nahé líčení a tělové nehty), ať nevypadáte jako obrovské sladké lízátko. Podle mě zimnímu typu i tahle strašlivě jedovatá barva velmi sluší, ale s čímkoli dalším musí opatrně i on. Je na zvážení, jestli v tom i vy nebudete vypadat jako chodící cukrátko. Každopádně šaty nechte dominovat, jestli se rozhodnete, že vám opravdu sednout a půjdete v nich. Odolejte pokušení se blýskat a třpytit na kilometry a ověsit se štrasem, kameny a kilem šperků. Osobně bych si vzala jen malé pecky do uší, na ruce nic, však budete mít upravené nehty a na krk už vůbec ne, aby se to netlouklo se zdobením dekoltu šatů.)

aailyyn +8059/-1745

23.12.14 22:25

 

Mně vadí všechno, až na tu růžovou. Myslím, že ta barva by byla naprosto snesitelná na dívce vašeho věku, pokud by ty šaty nebyly z tak hrozně laciného materiálu. Takhle to skutečně vypadá levně. Navíc v části od „pod prsy“ po pas, to to má nějaký zvláštní efekt. Nebo je to možná fotkou, že to vypadá, že vás to tam rozšiřuje.

Jestli ty šaty opravdu chcete, všechno ostatní musí být střídmé a nenápadné. Kýč se hlavně nesmí doplnit dalším kýčem, to už by bylo příliš.

Pokud jste toužila po honosném účesu a špercích, musíte vyměnit šaty.

andiedvorakova +8745/-1219

24.12.14 18:33

 

Vzala bych si decentní, nenápadné náušnice, na krk bych nedávala nic a když už tak jemný šperk v duchu náušnic. Šaty na maturitní ples jsou adekvátní, osobně se mi líbí a ples si užijte! :-)

Ant. +1602/-333

23.12.14 18:10

 

Moc růžové? Když se vám líbí a zamlovala jste si je, není žádná růžová moc :-) maturitní ples máte jen jednou, vzala bych si to, v čem se budu cítit jako královna … Co se týče šperků, nenápadné, místo náhrdelníku bych sem tam zatla do copu jehličku s čirým krystalkem. Ne moc, jen sem tam…

Nayada +1010/-436

23.12.14 22:08

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek