Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.
Co k šedé sukni s bílými puntíky
Vložit odpověďUvažuji nad koupí téhle sukně, je naživo moc hezká a dělá hezkou postavu, ale mám problém s těmi bílými puntíky, protože si nemůžu představit, co jiného než bílá halenka by k tomu sedělo.
Najdete v encyklopedii: Šedá barva
Tak za prve se omlouvam za sve polyvorove neumeni - zkousim to uplne poprve a
ne zrovna zdarne .
Kazdopadne, mozna me modni peklo ukamenuje, ale ja rikam - do ni, a
s odvahou! Samozrejme k ni jde bila a cerna
halenka, nebo ruzne jine odstiny sede a pasteloveho business wearu, ale to uz
asi vite.
Ale jinak je ten vzor tak jemny, ze bych se vubec nebala naopak zaexperimentovat a nahoru dat neco sakra vyrazneho, at uz barevne, ci vzorove - co je vam pohodlnejsi. Nemam potrebu doporucovat styly co se navzajem tlucou jen aby se outfit ozivil - ale myslim, ze takovy drobny vzorek ma fakt potencial na spousta kombinaci vytvarejicich zajimavy celek.Takze bud vase oblibene barvy (osobne mam rada k sede tyto dole), a nebo nejaky poradny geometricky vzor (idealne v kterem je obsazena alespon spetka bile barvy), ktery by outfitu dominoval. Ty ukazky tady rozhodne nejsou perfektni, ale myslim ze si z nich udelate nazor.
(Akorat ten pasek bych do tech vyraznejsich kombinaci asi vyndavala. Ale to jsem ja, zalezi na vas.) [* *]
Protoze jsem kolem ni sla pred tydnem v Tescu, tak pro ni musite tam, je
k ni i sacko
http://www.ffmoda.com/…/ws31314111/
http://www.ffmoda.com/…/wj31313911/
Ačkoli puntíčky jsou nenápadné, asi bych se osobně bála kombinace
s jinými vzory, hlavně vzhledem k „byznys“ charakteru sukně.
Je-li fotka v profilu Vaše, tak vidím dvě základní možnosti:
- velmi střízlivě s bílou halenkou a doplňky ve výrazné barvě (šátek, šparky, kabelka, boty…),
- halenku výrazně syté barvy, kromě navržené fuchsiové, smaragdové a žloutkové by se mi líbila i tyrkysová, případně královská modř a případně bych to vyvážila i botami ve stejné barvě,
alternativou pro dvě vrstvy vidím halenku nenápadné barvy (šedá) a sako
výrazné barvy.
Tady je článek na puntíkované téma, třeba pomůže
http://www.fashionpie.cz/…ne_jaro.html
puntíky by mě teda netrápily (vidím spíš vzorovanou šedou, ale to může být vada mého monitoru), spíš bych řekla že ta sukně je takový „business style“ a pokud se vám tohle nehodí do šatníku, nebrat. kdyby snad ano, tak jakákoliv jednobarevná, snad kromě hnědé, nebo nějakého specifického odstínu hnědé. určitě by se dala nakombinovat i s vzorovaným vrškem, ale to už je vyšší level, do toho bych si netroufla a pokud si jí nejste jistá, tak bych to nezkoušela.