Co k těmto šatům na svatbu do kostela?

Vložit odpověď
Skaadi21

22.9.14 13:34

Ahoj holky,

prosím vás o radu. Jdu koncem září sestře na svatbu do kostela jako svědek a nutne potřebuji něco přes ramena, už jsem toho vyzkoušela spousty ale nějak mi k nim nic nesedne, jsou šifónové a trošku tmavší než na fotce, jsem zoufalá…
Napadá vás něco a v jaké barvě?
Moc vám děkuji :)

Najdete v encyklopedii: Červená barva

 

Zkuste sem vložit tu fotku…

SkyP +2573/-702

22.9.14 14:08

 

Jde o ty šaty ve vašem profilu? Pokud ano, potom mám pocit, že ač jsou nejspíš krásné, tak pokud mají tuto délku a jsou to tudíž šaty večerní/plesové, z principu nejsou moc vhodné. Kratší by vám prokázaly lepší službu. To je taky ten důvod, proč vám k nim nic nesedí. Protože plesové šaty se primárně nosí bez ničeho přes ramena (pokud vynechám různé štóly z chlupáčků, zkrácené kožíšky atd.), nevypadá to se sáčkem prostě dobře. Představit si umím šál. Ale abyste pak nevypadala, že jste přišla na ples, a ne na svatbu. Zvažte ještě ty šaty. Pokud je sestřiným přáním, aby hosté (případně jen vy, coby svědek) měli večerní šaty, potom je to v pořádku. A v tom případě zkuste ten šál.

andiedvorakova +8745/-1219

22.9.14 14:37

 

Dobrý den, mě napadlo nějaké neobvyklé pončo jen přes ramena. Jen taková krátká plachetka. Asi bych se podívala třeba na fler. Nemyslím nějakou hrůzu s třásněmi. Třeba by se našel jen pěkný kousek látky nebo černé krajky. Samotné krajkové rukávky jsou takové dost všední, obyčejné a asi by celý outfit spíš zkazily.

Skaadi21: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Oljí +130/-46

23.9.14 14:14

 

Záleží, co to bude za kostel. Pokud je to nějaký nevytápěný, což dost často bývá, tak to můžete klidně vyřešit nějakým hezkým podzimním kabátem (baloňákem/pláštěm), a navíc nebudete mrznout :).

Skaadi21: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kapka_v_moři +586/-126

24.9.14 09:26

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek