Co ke krajkované sukni?

Vložit odpověď
ramiza

2.6.12 22:10

Před časem jsem neodolala této sukni. Moc sem jí zatím ale neunosila, protože nějak nevím, co k ní. Jde mi hlavně o tričko/top. Boty a kabelku už bych snad doladila. :)
Na polyvore.com jsem na rychlo vytvořila tohle, ale vůbec nevím, jaký na to mít názor.
Moje sukně má pod krajkou světle růžovou látku.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Co to zkusit nakombinovat podobně jako to měla Carrie ve znělce Sexu ve městě ( i když ta měla sukni z tylu)? Už jen obyčejné jednobarevné tílko, třeba právě v barvě té podšívky?
Ale vzhledem k tomu, že sukýnka je sama o sobě dost výrazná, ladila bych ji spíše s nenápadnými vršky v neutrálních barvách, které bych už jen dozdobila kontrastními korálky, náramky nebo podobně.
Nebo možná tuhle sukýnku, top výraznější barvy (třeba červený) navrch tmavé casual sáčko, černé lodičky, …
Hlavně ale tu sukni pořádně obléknout - už jsem spostu podobných sukýnek viděla posazených nízko na bocích- neuvěřitelně to zkracovalo a rozšiřovalo nohy, a nebo naopak vytažených do pasu, kdy nositelce byly vidět kalhotky jen při chůzi (bojím se doymslet, kam ji bylo vidět, když se ohnula)…

miichalka +882/-142

2.6.12 23:07

 

Já osobně bych si vzala černé tílko a zastrčila si jej do sukně :)

Amelikaame +85/-115

3.6.12 17:16

 

Mohl by k tomu vypadat dobře i černý vršek, ale s proužky (nebo jakýmkoliv jiným vzorem) bych byla opatrná aby to nevypadalo překombinovaně…

janafell +320/-178

3.6.12 13:15

 

Kombinovala bych to s hladkým vrškem zastrčeným do sukně - tílko, triko, dlouhej rukáv a buď jednobarevné - neutrální pudrové nebo klidně i výraznější barvu, ale jednobarevné a jednoduchý střih. A nebo proužky a puntíky, ale to spíš černobílá kombinace. Určitě bych se vyhnula volánkům a nabíraným rukávům.

blacken +33721/-10349

3.6.12 22:13

 

Zdravím. Osobně by se mi líbil jednoduchý svršek s lodičkovým výstřihem jemné barvy - pudrové, krémové. Na krk pak nějaký masivnější náhrdelník tmavší barvy.

Lacrimosa +1411/-222

8.6.12 23:03

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek