Co ke žlutým šatům?

Vložit odpověď
Grenobel

23.6.12 15:34

Ahoj, poradíte mi jaké doplňky si mám vzít k těmto žlutým šatům? Chci je nosit do tanečních. Děkuji

Najdete v encyklopedii: Jak se obléct do divadla

 

Pro všechny, které radíte pásek:

Pokud jsou to šaty z promodu, tak k nim bohužel pásek dát nejde, tedy aspoň na mé postavě nešel . guma je kulatá, není tam žádný úchyt, proto pásek vždy vyjede nad gumu a dělá divný dvojitý pas :( možná bude mít jejich majitelka jinak tvarovaný pas než já a bude jí držet, ale nesázela bych na to.

Já nevidím nic špatného na těchto šatech do tanečních, v reálu jsou to hodně jemné krajkové šaty, příjemné a měkké, ale rozhodně to nejsou typické summer dress do města z bavlny nebo viskózy. S pěknými lodičkami, elegantním náramkem a třeba květinou do vlasů si je mladá jemná slečna může klidně dovolit.

Bílé doplňky bych nevolila, protože šaty samy o sobě dělají velmi bledou barvu a bílá by to „dorazila“. Ta žlutá je dost divný odstín, proto bych se vyhnula i růžové a červené, sladit odstín je podle mě dost obtížné. Taky se přikláním k odstínům modré a zelené.

Jiná Realita +246241/-57511

23.6.12 18:55

 

Určitě nějaký pásek, protože pokud se dobře dívám, tak v pase mají gumu nebo něco takového. Pásek bych volila nějaký hezky barevný, a podle barvy pásku ještě nějaký další doplněk (např. náušinice). Nevím, jaký jsi barevný typ, ale k této žuté by se mi hodila červená, modrá, zelená.
Ale ať se koukám, jak se koukám, tak to jsou hezké letní šaty, ale ne šaty do tanečních.

MUDr.Lant +4369/-565

23.6.12 15:46

 

Ahoj, šatky jsou to moc pěkné, ale taky se mi nezdají jako šatky do tanečních. K tanečním příležitostem by se mi hodily jen pokud by šlo o nějaký bál pod širým nebem. I všechny doplňky, co ěm k nim napadají, je budou ladit do letního pohodového stylu… taky bych byla pro páseček, tenoučký, případně by se mi tam líbila i velká mašle udělaná ze stuhy, mašle umístěná vepředu ke straně. Hezké budou s bílými doplňky, s tyrkysovou, s trávově zelenou i se sytějšími odstíny růžové. To by pak chtělo třeba balerínky a páseček v té barvě. Nebo by naopak šli ladit do přírodního duchu - středně hnědý tenoučký páseček a ze stejného materiálu „boho“ sandálky. Záleží, jaký styl máš ráda…

firefly +5490/-789

23.6.12 18:19

 

Sama mám šaty v této barvě (slečna úplně vpravo) - myslím, že samotný obrázek hezky ukazuje možné barevné kombinace. Na mě je to možná až trochu moc „zapudrované“, já k nim ráda k nim nosím buď tyrkysové nebo červené lodičky a nějakou brož/náušnice/jiný detail v odpovídající barvě.
http://marieclaire.media.ipcdigital.co.uk/11116
http://origin.kaboodle.com/hi/img/b/0/0/135/a/AAAAC7dJIOUAAAAAATWtYw.jpg?v=1299475518000

(tyrkysové bez těch cingrlátek, dají se odepnout)
Při troše odvahy bych možná šla i do color blockingu - třeba navy blue bolerko a fuchsiové lodičky, hm?

drENT +12142/-3365

23.6.12 21:31

 

Ale notak. Vždyť je rozdíl mezi normálními hodinami tanečních a plesem.
Já chodila do tanečních před třemi lety a do hodin jsme klidně mohly mít i slušné kalhoty a halenku. Kluci ani nemuseli mít oblek, jen nesměli džíny. Nehrotila bych to. Na půlkolonu už ne, ale do hodin to bude jedna z lepších variant - i v klasických plážovkách tam zaručeně někoho uvidíte.

Boty by se mi líbily hnědé a místo pásku může být stuha.

misial +16388/-5052

26.6.12 00:26

 

proboha do tanečních nee! :) Kamkoli jinam, ale ne do tanečních :)

šatky jsou krásné, dala bych tmavý páseček, nebo klidně červený pásek a červené botky. Dlouhý náhrdelník, nebo brož (ale potom bacha aby se nám to netlouklo s páskem)

mají poměrně neutrální barvu, takže si myslím, že z nich můžete udělat mnoho zajímavých verzí :)
Nebála bych se ani výrazného šátku :)

girl.or.element +7128/-2720

24.6.12 19:39

 

Dobrý den,

na začátek budu malinko prudit, do tanečních bych asi volila raději delší šatky, minimálně po kolena (na druhou stranu, na plesech a v tanečních už jsem viděla ledacos, Váš výběr je ještě délkou v rámci jakýchsi mezí) :)

A co k nim? Lososová růžová, šafránová oranžová, pokud jste teplý typ. Pokud jste naopak studený typ, vyzkoušejte pistáciově zelenou, nebo smaragdovou, jestli nechcete být příliš nápadná, zvolte béžové lodičky a perly. Rozhodně nedoporučím bílou nebo černou, bílá je příliš nevýrazná, černá naopak moc tvrdá.

Těmito botičkami rozhodně nic nezkazíte, doplňky ve výše zmíněných barvách se k celku budou hodit, a tento střih lodiček bude slušet Vašim krásným nohám.

http://www.halens.cz/…-735-X49.jpg

PoisonAudrey +147/-22

23.6.12 20:00

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek