Co na Bocelliho do O2 arény?

Vložit odpověď
Hana227

25.11.15 10:09

Ahoj, jsem bezradná a doufám, že mi poradíte. Jdeme v sobotu na koncert Bocelliho do O2 arény a netuším co na sebe. Stejnou klasiku jako divadla? Bojím se, že když si vezmu malé černé budu pěkně mrznout místo toho, abych si užívala koncert:-( A přítel oblek? Díky za každou radu.

Najdete v encyklopedii: Jak se obléct do divadla

 

Přijde na to, kde máte místa, z vlastní zkušenosti bych Vám ale neradila brát si něco opravdu pěkného společenského - pravidelně se mi stane, že mě někdo sedící nade mnou nebo vedle mě něčím polije - pivo nebo cola. Navíc ty sedačky nejsou úplně velké, pokud budete mít s sebou kabát, tak budete mít co dělat, abyste se vešli. Teplo tam bude určitě, čím budete výš, tím bude tepleji.

Jitka1980 +842/-168

25.11.15 10:50

 

Stejný problém jsem řešila před koncertem Ennia Morriconeho. Už jen ta kombinace symfonický orchestr a O2 aréna, že… Vyřešila jsem to malými černými, okolo chodili lidé jak v oblecích, kostýmech, tak v džínách a svetru, sem tam někdo casual. Pár dam mělo dlouhé večerní a vypadaly tam mezi těmi svetry džínami dost nepatřičně. Sportovní hala není Obecní dům. Jinak v samotné hale bylo teplo.

Hana227: Odpověď mi pomohla, děkuji!

pampa +453/-117

26.11.15 19:23

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek