Co na sebe na vernisáž

Vložit odpověď
evik17

18.6.14 20:23

Dobrý den, v sobotu se chystáme s přítelem na vernisáž do Kunštátu, bohužel jsem na takové akci nikdy nebyla. Poradí prosím někdo, jaké oblečení by bylo vhodné? Děkuji :)

Najdete v encyklopedii: Jak se obléct do divadla

 

Záleží na tom, co se vystavuje- ale celkově spíš formálnější oblečení- sukni/šaty ke kolenům, pěknou halenku, lepší baleríny nebo lodičky, střízlivý barvy. Pokud jsou to např. studentské práce nebo nějaká „volnomyšlenkářštější“ výstava, pak je to asi úplně jedno =)

llolla +20388/-3431

18.6.14 22:07

 

Chtělo by trochu objasnit, jaká vernisáž to bude. Dětské kresby vašeho milého? Hoch-nóbl umělec? Místní srandista s kreslenou pornografií? - a teď vážně. Na vernisáži jsem byla, zahájení bylo večer, společnost lehce gotického rázu, obrazy ponuré. Oblečení jsem tedy přizpůsobila tématice celého večera. Pokud se ve Vašem případě jedná o společenskou akci, volila bych malé černé, lodičky, sako nebo šál přes ramena. Doplnit elegantními šperky, vlasy v nějakém jednoduchém upraveném drdolu. Na šaty bych připnula výraznou brož. Pokud nevlastníte výše uvedené, zkusila bych jinou parafrázi - šaty + podpatky, sukně + halenka + podpatky. Lépe, vzhledem k informacím, neporadím.

Ravenna +552/-134

18.6.14 22:07

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek