Co na sebe na zimní stadion?

Laen

20.02.14 22:26

Zdravím dámy, čeká mě za dva týdny návštěva zimního stadionu Sareza v Ostravě. Bude se hrát hokej Ostravské univerzity proti Báňské.
A mě zajímá, co bych si měla obléci, abych se cítila dobře a hlavně, aby mi bylo teplo - předpokládám, že od ledu půjde zima a plastová sedátka taky nebudou nic extra.
Budou stačit termo legíny, delší svetr a zimní kabát nad kolena? Do nějaké sportovní varianty mě nikdo nedostane - hlavně nemám ani zimní bundu, jen kabáty.

Děkuji za rady.


Reklama

 

Teplota ve stadionu je obvykle do 10°C . Nevím jak moc aktivní jste fanoušek. Pokud máte v plánu nadšeně poskakovat, tak se zahřejete skoro v čemkoli. Já bych zvolila teplé ponožky, přes termo legíny kalhoty navrch, svetry klidně dva, kabát a jelikož jsem zmrzlina tak i čepici a rukavice. Vždycky si přece můžete nějakou vrstvu sundat, což je lepší, než nastydnout kvůli nedostatku oblečení. P.S.: ať fandíte, komu fandíte, hodně štěstí ;)

Laen: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Ravenna +549/-134

20.02.14 22:40

 

Mě, když jsem byla poprvé na hokeji (Rondo), zas překvapilo, že je tam docela teplo. A taky málo místa, tak bych to zase s věcma navíc nepřeháněla, protože co odložíte na sedátko, tak se za chvíli válí na zemi. :D Sedátka ale studí, to jo.

Laen: Odpověď mi pomohla, děkuji!

dimono +343/-384

21.02.14 07:36

 

Záleží na stadionu, jaká je tam zima. Je pravda, že v Brně v Rondu bývá dost teplo, ale jak je to v Ostravě…
Každopádně největší zima bývá od nohou a od zadku, takže doporučuji, aby byl svetr vážně pod zadek, abyste byla dostatečně izolovaná od sedátka. Případně je dobré si vzít sebou něco, na co byste si sedla. Já s sebou mívám takový aluminiový podprdelníček (holt, přítel hokejista, tak jsem se musela vybavit :) a nikdy nepochopím, jak mohou některé fanynky/přítelkyně hokejistů chodit na hokej v kozačkách a minisukni, když já se tam vždy zimomřivě klepu a to jsem navlečená, jak na polární výpravu :) ) Vemte si taky teplé ponožky, čepici a rukavice a budete v teple :)

Laen: Odpověď mi pomohla, děkuji!

jeskyňka +191/-139

21.02.14 10:06

 

Na studená sedátka se mi osvědčil obdélníček ustřižený z karimatky. Je skladný, vejde se do středně velké kabelky a hodí se nejen do vinného sklepa, ale určitě i na hokej.

Laen: Odpověď mi pomohla, děkuji!

benyka +68628/-18948

21.02.14 13:58

 

Dobrý podprdelník je z některých minulých Colours, např. od OKD. Je z karimatkového materiálu a má ucho na nošení. Dá se i srolovat do tašky.

dagur +4216/-839

23.02.14 22:33

 

kalhoty, svetr, bundu, kulicha a hlavne NOVINY POD ZADEK!

razorblade_reloaded +63535/-15462

24.02.14 21:22

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama