Co nosit k černému klobouku?

Vložit odpověď
Pra linka

16.3.13 23:41

Přála jsem si k Vánocům černý klobouk, těším se, že na něj už přichází čas. Ale chci se poradit , co vše je možné ke klobouku vzít, resp. k čemu všemu vzít klobouk. Jsem si jistá u mého sportovního sáčka, k džínám a tričku. Ale asi vynechat k sukním a šatům, že? Ale jaký jiný svršek k němu, když není zrovna teplo na tričko? Vlasy mám dl.blond, viděla bych to na culík ke straně.Díky za rady.

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Já nosím klobout tohoto typu hlavně k sukním, šatům, samozřejmě nemám kolem sebe rozevláté metry volánků a krajek, k tomu se tento typ klobouku nehodí, ale k pouzdrovkám nebo halenkám a lehce rozšířené sukni je to krásné, ke kalhotám typu Marlen, k trenčkotu nádhera. Nosím francouzský drdol, ale mladá slečna může mít i rozpuštěné vlasy, záleží na typu obličeje - viz. fotky z Inspirace. Vůbec se toho nebojte, protože kontrast tohoto unisex typu klobouku s výrazně ženským oblečením je hodně zajímavý. Moje babička jej nosila za první republiky k vyloženě prudce ženskému ošacení a to byla nějaká dáma. Ona sice nenosila bižu, to tenkrát bylo společensky pasé v jejích kruzích, ale dnes s výrazným náhrdelníkem , třeba i pěkně uvázanou šálou a na ní náhrdelník - no odvahu!!! Ať Vás těší, budete hezká a zajímavá.

kočičííí +3737/-1104

17.3.13 13:49

 

http://lookbook.nu/…rochet-again
http://lookbook.nu/…3-Black-Blue¨
http://lookbook.nu/…day-in-black

M2 se k tomu nejvíce líbí pánský styl, ale proč ne i sukýnky a šaty…:)

Ems +23481/-8432

17.3.13 14:04

 

Podle mě je variant mnoho :) Zkoušejte a uvidíte ;) A proč ne k sukni? :O S bílou halenkou a střídmou pasouvkou (např.) proč, ne? Nebojte se experimentovat!! :) A jinak ano, osobně si myslím, že culík na stranu vypadá nejlépe :), ale určitě záleží i na typu obličeje a dalších faktorech…

Mahtiel +4188/-1071

17.3.13 01:41

 

Da sa nosiť k čomukoľvek, ja som si minule požičala manželov klobúčik - šli sme do takej rockovej krčmy, mala som klasické tmavomodré denimové slimky, čierne šnurovacie čižmy bez opätku a voľný sveter s geometrickými tvarmi, tak som na to len tak ledabolo hodila klobúk a hneď bol každodenný outfit zaujímavejší. Paradoxne keď už nosím pánsky štýl - nohavice dietrichovky a do nich košeľu, klobúk k tomu nedávam, už je toho moc. Viac sa mi osvedčila kombinácia buď s bežným outfitom alebo s bábikovskými šatami v ladiacich farbách (výrazný pás, širšia sukňa).

Norielle +1087/-412

17.3.13 19:27

 

Ja podobný nosím buď ku „camel“ klasickému dvojradovému kabátu, alebo k dlhšiemu čiernemu zimnému flaušovému kabátu (tiež viac-menej klasický strih), potom doplním červenými rukavičkami a čeirno-bielou šatkou, alebo oranžovými rukavičkami a šálom. Viem si ho predstaviť aj ku klasickému trechcoatu - či už s nohavicami alebo sukňou.

TulaJ +2147/-212

19.3.13 10:33

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek