co obléknout k těmto botám do klubu nebo do města?

Vložit odpověď
MP Lucajda

25.10.12 16:04

Dobrý den,

pořídila jsem si tyto botičky a přemýšlím co si k nim obléknout jak do klubu, tak do města? Do města by se mi k tomu líbily slim džíny, černý kabát a černo-hnědá kabelka. Bohužel to s barvami neumím a ani nejsem na žádné pastelové barvy. mám ráda černou, tmavě modrou a různé odstíny hnědé. Děkuji

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

V podstatě jste si odpověděla sama. Pokud se v barvách necítíte, je zbytečné Vám radit, že džíny + černý kabát + černá kabelka je stokrát opakovaná nuda. Nic proti tomu, na černém kabátu a černých botách neshledávám nic špatného, pokud někdo nevlastní kabátů a zimních bot několik, je univerzální barva asi nejlepší volba.
Ale co Vám brání v tom, přidat k tomu nějakou další výraznější barvu? Nemusí to být žádný „odvaz“ pokud opravdu cítíte, že to není Vaše parketa. Třeba modrý baret sladěný se šálou a ve stejné barvě pořídit třeba kabelku. Džíny vyměnit za barevné slim kalhoty. Nebo jít do sukně a barevných punčocháčů, klidně i v té tmavě modré, působí to rozhodně zajímavěji než ty džíny.
Možností je tolik, zabít to džínami a splynout s davem opravdu není nejlepší volba.

smrtonoška +3969/-553

25.10.12 16:50

 

Kombinací černý kabát- boty- kabelka- modré džíny jsem jenom dneska potkala asi osmnáct. Líbil by se mi kabát v barvě podpatků (nebo jak se říká té spodní části těhlech bot). K tomu tmavě modré/hnědé slimky (nedžínové). Pak by se snesla i ta černá kabelka.

llolla +20399/-3436

25.10.12 18:57

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek