Co s botami, ve kterých klouže pata?

Vložit odpověď
MaSo

27.5.12 20:37

Koupila jsem si letní kožené sandálky od značky Ara na širším podpatku vysokém asi 3-4 cm, s páskem přes patu. V obchodě seděly dobře, dokonce jsem si říkala, že pěkně drží na noze… Ale samozřejmě jsem si je zkoušela v silonkách. Když jsem v nich na boso vyrazila do školy, zjistila jsem, že při chůzi na nerovném chodníku mi klouže pata na všechny strany tak, že jsem si málem vyvrtla kotník. Na nohy přitom používám antiperspirant, nemělo by to tedy být extrémně zpocenou nohou. Asi je to tím, že stélka je z hladké kůže, která se na nohu „nepřicucne“… Máte nějaký nápad, jak to řešit? Existuje něco, co by se vlepilo pod patu, nebylo to vidět a bylo tenoučké (mám vysoký nárt)? Nebo je mám reklamovat s tím, že černí, což je taky pravda, ale dá se s tím žít?

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

http://ortgroup.cz/…dpatnky.html :-)
Jmenuje se to „podpatěnka“ a funguje přímo zázračně.

drENT +12142/-3365

27.5.12 22:12

 

Já jsem měla do lodiček takovou protiskluzovou nálepku, byla tenoučká a opravdu to pomáhalo. Ale bylo to na nalepení pod prsty, nevím, jestli se dělá něco takováho i pod patu… Koupila jsem to v obuvi asi za 100,–.

KláraN +799/-236

27.5.12 20:50

 

Podpatěnka je dobrý nápad, jen u sandálků bych si nebyla jistá, že se udrží na místě (stačí, aby pata ujížděla trošku na jednu či druhou stranu, a celou vahou těla se cokoli nalepeného časem posune - sjede bokem, což je v otevřené botě celkem pravděpodobné). Za pokus by to ale mohlo stát. Jinak by se ještě dalo místo pod patou zdrsnit, to by mělo zabrat určitě.

Reklamace kvůli barvení obávám se neprojde, zrovna včera jsem v obuvi viděla u pokladny velkou ceduli, že barevná obuv může barvit a není to důvod k reklamaci.

ultraviolet +89/-16

27.5.12 22:23

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek