Co si obléct na předpremiéru Drákuly?

Vložit odpověď
Murderous.Doll

6.10.14 09:46

Ahoj,

byla jsem pozvána do kina na předpremiéru filmu Drákula a bylo mi řečeno, že na předpremiéry se chodí, nebo by se alespoň mělo chodit ve společenském. Nikdy předtím jsem na předpremiéře, či premiéře nebyla a tak bych ráda poprosila o radu, co vlastně na sebe vzít?
Malé černé a baleríny/lodičky? Anebo spíše něco takového: ?

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Ani jedny z siat na Vasich foto sa podla mna velmi nehodia. Mne by sa pacilo nieco taketo s lodickami

Modigliani +8794/-2955

6.10.14 10:29

 

Do kina ve večerních šatech - to není nejlepší nápad, odpolední bohatě stačí. I tak se domnívám, zvlášť pokud se jedná o promítání v ČR, že se v nich budete mezi odžínovaným davem cítit možná trošku nesvá.

Betty J. +32767/-3909

6.10.14 10:44

 

I když slovo předpremiéra zní honosně, je to kino a byla byste těžce overdressed. Uvidíte, kolik tam bude otrhaných džín. Cokoli smart casual bude v pohodě..

g.kala +10686/-756

6.10.14 14:26

 

Tím „společenským“ oblečením bylo myšleno spíš aby někdo nepřišel v šortkách vyrobených z džín urváním nohavic, v žabkách a ve vytahaném nátělníku. Cokoli, z čeho nebudou padat nitě a vyčuhovat kůže nad míru obvyklou, si myslím, plně obstojí, počínaje slušnými riflemi s nějakým lepším trikem, košilí nebo halenkou a konče ne příliš přišlechtěnými „malými černými“ (viz foto výše). Dál bych rozhodně nešla. Dala bych prostor individuálnímu vkusu a vzala si to, v čem se cítím nejlíp (pokud to ovšem nejsou urvané džíny, žabky a vytahaný nátělník.) :-)

benyka +107349/-26214

6.10.14 17:54

 

Souhlasím s výše popsaným. Když se budete chtít pobavit, doporučuji vyhledat nějakou módní policii, která se často právě takovým předpremiérám věnuje. Tam zjistíte, že i „NAŠE VZORY!!“ tj. celebrity chodí na slavnostní premiéry v džínách, okopaných botách a nudných tričkách. Nebo se podívejte, v čem přišli na premiéru Fantoma opery, kam byl dán přísný dress code a přesto mnozí dorazili jako šupáci.
Určitě neuděláte chybu s jednoduchými (třeba i podzimními šaty) nebo sukní s lepším tričkem (tj. žádné pohádkové postavičky a debilní nápisy). Baleríny asi ne, aby Vám nebyla zima ;)

+/-

6.10.14 19:27

 

Já bych vůbec nic velmi slavnostně vypadajícího nevytahovala. Pokud je to v klasickém kině, byla byste hodně mimo. Udělala bych to rafinovaně a vzala si něco, co lze považovat za lepší oblečení, ale zároveň se to pořád dá nosit i běžně. Prostě zlatý střed. Něco takového:

Je to sice předpremiéra, nicméně ti, co budou psát recenze přijdou na 100 % v džínsách, režisér a herci přítomni také nebudou. Pokud se tedy jedná o ten zahraniční film a neuniklo mi, že Češi natočili také takový. Byla jsem na promítání, kde byli přítomni herci i režisér a oni sami měli na sobě džínsy. Stejně tak všichni okolo. Je to prostě kino, ne divadlo.

andiedvorakova +8745/-1219

7.10.14 18:29

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek