Co si vzít k černým kotníčkovým botám?

Kristyna Sl.

12.12.14 19:31

Ahoj, prosím o radu. Dostala jsem od kolegyně k Vánocům darem krásné kotníčkové boty Bobbies Paris - viz http://www.botnik.cz/cz/l-elue#… Jsou krásné, ze semiše, s koženou podrážkou, vzadu ozdobné. Nevím však co s k nim vzít, bojím se, aby mi nedělaly kratší nohy, mám plnoštíhlou střední postavu. Jedná se o luxusnější boty, nejsou podle mě moc vhodné na celodenní chození po městě ale spíše např. do kanceláře, na večeři, na společenské akce, apod. Moc děkuju za tipy. Kristýna


Reklama

 

Já mám taky vždycky pocit, že mi zkracují nohy ale když si dám kalhoty stejné barvy, tak je to v pohodě. Takže buď bych dala úzké černé kalhoty nebo černé neprůhledné punčochy, když bude noha celá v jedné barvě, tak se nezkrátí opticky. No a nebo širší kalhoty přes boty ale to pak nevyniknou botky. No a nějak moc bych se nerozkouskovávala na víc částí(jako např. sukni jiné barvy a triko a kratší bundu atd…takové to rozdělení na moc částí podle mě zkracuje nejvíc) Takže buď ty kalhoty nebo šaty s černými punčochami a delší kabátek nebo tak něco :)

Kristyna Sl.: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Peggg +303/-394

12.12.14 21:12

 

…přesně tak, souhlasím s Peggg, navíc sukni/šaty max po kolena a něčím přitáhněte pozornost nahoru - barevný šátek, brož, náušnice ap (ne všechno najednou :)

Kristyna Sl.: Odpověď mi pomohla, děkuji!

linda21 +2010/-467

14.12.14 14:18

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

100 let módy na 256 stránkách

Posledních sto let módních směrů i stylů na papíře. To je nová... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama