Co si vzít k černým kotníčkovým botám?

Vložit odpověď
Kristyna Sl.

12.12.14 19:31

Ahoj, prosím o radu. Dostala jsem od kolegyně k Vánocům darem krásné kotníčkové boty Bobbies Paris - viz http://www.botnik.cz/cz/l-elue#… Jsou krásné, ze semiše, s koženou podrážkou, vzadu ozdobné. Nevím však co s k nim vzít, bojím se, aby mi nedělaly kratší nohy, mám plnoštíhlou střední postavu. Jedná se o luxusnější boty, nejsou podle mě moc vhodné na celodenní chození po městě ale spíše např. do kanceláře, na večeři, na společenské akce, apod. Moc děkuju za tipy. Kristýna

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Já mám taky vždycky pocit, že mi zkracují nohy ale když si dám kalhoty stejné barvy, tak je to v pohodě. Takže buď bych dala úzké černé kalhoty nebo černé neprůhledné punčochy, když bude noha celá v jedné barvě, tak se nezkrátí opticky. No a nebo širší kalhoty přes boty ale to pak nevyniknou botky. No a nějak moc bych se nerozkouskovávala na víc částí(jako např. sukni jiné barvy a triko a kratší bundu atd…takové to rozdělení na moc částí podle mě zkracuje nejvíc) Takže buď ty kalhoty nebo šaty s černými punčochami a delší kabátek nebo tak něco :)

Kristyna Sl.: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Peggg +304/-394

12.12.14 21:12

 

…přesně tak, souhlasím s Peggg, navíc sukni/šaty max po kolena a něčím přitáhněte pozornost nahoru - barevný šátek, brož, náušnice ap (ne všechno najednou :)

Kristyna Sl.: Odpověď mi pomohla, děkuji!

linda21 +2183/-496

14.12.14 14:18

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek