Co za boty, punčochy?

Vložit odpověď
Puffin

26.11.17 18:36

Hezký den, chystám se na společenskou akci, měla bych na akci spojené s módou vystoupit na jeviště a krátce za něco poděkovat. Chci si vzít vyfocené šaty, k nim vyfocené kozačky a neprůhledné tmavě šedé punčocháče. Druhá varianta jsou vyfocené lodičky s průhlednými punčochami, v tom se ale cítím hůř a kvůli cestě je teplá varianta snazší. Nemám s podobným typem akcí vůbec zkušenost, poradíte zda je to OK, nebo na místě zjistím, že jsem úplně mimo?

Najdete v encyklopedii: Jak se obléct do divadla

 

Obě varianty z Vás podle mě udělají bábu. Tak usedlé šaty lze pozvednout hodně otevřenými lodičkami na vysokém a křehkém podpatku, pochopitelně potahovanem, tedy ve stejném materiálu jako boty. Barva buď v některé z barev na šatech, ale nude jsou určitě také vhodné a užijete je i jindy. Punčochy co nejtenčí, max. 10 až 15 den. Na akci určitě nebude problém se přezout

Puffin: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Bossygirl +6532/-2376

26.11.17 20:04

 

Pokud se vážně jedná o akci spojené s módou, tak byste svůj výběr měla přehodnotit. Tato kreace „módně“ rozhodně nepůsobí, ba právě naopak. Šaty jsou nudné a oboje boty velmi nelichotivé. Nemáte v šatníku něco svěžejšího a elegantního?

Evergrace +168/-15

27.11.17 15:15

 

Existuje jen jeden druh postavy, ze které tento vzor a střih neudělá krabici. A ten budou mít na akci spojené s módou pouze modelky a možná manželka nějakého podnikatele (taky modelka). :)

Taky nerada nakupuji oblečení, ale v tomto případě jinou možnost nevidím ani po přečtení druhého dotazu. Minimálně boty a doplňky. Předpokládám, že vhodná kabelka se taky nenajde. Vždyť stačí mít ve skříni jednu sadu oblečení pro podobné příležitosti a vytáhnout jí jednou za rok. Univerzální černé/modré/šedé/červené šaty tam vydrží roky bez úhony.

Když je to narychlo, berte jako pohotovostní možnost černé šaty z úpletu (prostě dlouhé tričko) a barevný pásek v barvě bot nebo kabelky. To se dá sehnat skoro všude a nikoho to nezruinuje. Pokud si myslíte, že na to nemáte postavu, máte! S neřazezávajícím se spodním prádlem v tom vypadá k světu i stokilová hruštička, stačí trochu sebevědomí a nadhledu. Držím palce. :)

Puffin: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Nosfi +397/-143

29.11.17 11:12

 

V tomto vážně chcete jít na „módní akci“? Opravdu? To je jen nějaký žert, že?

Jirkátor +16464/-4174

5.12.17 06:28

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek