Kde sehnat dlouhou sukni s rozparkem?

Vložit odpověď
Alexanderka

18.5.14 19:37

Hezký den, v červenci jdu na svatbu a už se pomalu sháním po nějakém hezkém kousku na sebe. Na internetu mě zaujal tento model, ale bohužel nemůžu nikde sehnat sukni podobného střihu a barvy. Dlouhých sukní je všude plno, ale většinou jsou to takové hadry a nemají rozparek. Nemáte někdo nějaký tip? Přemýšlela jsem že si sukni něchám i ušít, ale švadlena si za ní řekla 2-4000 podle materiálu, to se mi zdá moc..

Děkuji za odpovědi :)

Najdete v encyklopedii: Růžová barva

 

Obávám se, že pokud sukně nebude tak dlouhá jako na obrázku, tak to tak dobře nevyzní. A tahat sukni za sebou na svatbě mi připadá poněkud nepraktické.

dagur +4357/-848

18.5.14 20:58

 

nevím, kam na tu svatbu jdete, ale všechny, které si dokážu představit, nejsou pro ni vhodné místo. taková délka sukně je vyloženě červenokobercová nebo večerní věc. minimálně proto, že s ní vytřete všechno. druhým problémem bude, že si ji na 99% zničíte zatržením nebo vám ji někdo „ušlápne“. jak někdo zmiňoval boohoo.com, to je obchod na úrovni vietnamců, možná ještě kvalitou níž. není to sice úplně odpověď, kterou jste chtěla, ale já bych doporučila něco jiného.

Jiná Realita +246226/-57511

18.5.14 22:15

 

Já tedy radím Asos a to z toho důvodu, že tam se dá podle mého sehnat absolutně vše :D ale zase s tou kvalitou - z obrázku nic nepoznáte, že… Takže bych být vámi oběhla všechny obchody v obchodních centrech typu ZARA, Mango, Bershka apod. - ale jak to tak čtu, už jste to nejspíš udělala. Jako další věc, bych zkusila fler.cz, např. http://www.fler.cz/…ya-with-love, která i myslím, sukně/šaty šije na míru. Osobně se ale obávám, že do 2000,– kvalitní dlouhou sukni s rozparkem neseženete. Přikláním se k názoru, že na červeném koberci taková sukně vypadá skvěle, ale na svatbě to pro vás bude otrava, každopádně i tak přeju šťastný lov!

Alexanderka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

mishuulka +461/-116

18.5.14 23:27

 

zkuste boohoo.com, např. http://www.boohoo.com/…nvt/azz50583

zkušenosti s kvalitou z tohoto obchodu vůbec nemám, ale na tuhletu sukni jsem si vzpomněla hned jak jsem ten dotaz uviděla :)

akras90 +1/-10

18.5.14 20:05

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek