DOBRÁ ŠVADLENA - JIŽNÍ ČECHY

Vložit odpověď
Baru11

19.6.12 09:26

Nevíte prosím někdo o opravdu dobré švadleně v JČ kraji? Nejlépe Budějovice a okolí. Potřebuju podle návrhu ušít svatební šaty. Díky moc

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

Dobrá švadlena bývala v Krajinské nad drogérií (DM)…nechávala jsem si u ní kolikrát přešívat sukně, šaty apod. a jednou šít šatičky na maškarní a vždycky spokojenost - ale je pravda, že s něčím tak „velkým“ jako jsou svatební šaty nemám u ní zkušenost.

Woey +1095/-333

19.6.12 12:48

 

Výborná je paní Nováčková. Má salon v pasáži Krajinská. Nechala jsem si u ní šít šaty na věneček (můžu dodat fotky) a viděla jsem od ní i hodně krásných kostýmků a svatebních šatů.
http://www.salongaia.cz/

EmSmile +187/-56

19.6.12 15:54

 

Souhlas, paní Nováčková je jednak hrozně milá a jednak hrozně šikovná. Zkušenost s šitím svatebních šatů má, myslím, že původně šila i šaty do půjčoven. Rozhodně bych zkusila zajít se tam zeptat.

U paní nad DM jsem byla jednou kvůli večerním šatům a pořád se mi snažila vnutit její představu, která se s tou mojí vůbec neshodovala. Měla tam i vystavených pár modelů a ani ty mě nezaujaly (spíš mě vyděsily)…je to už 2 roky, možná je tam teď někdo jiný. Tohle byla myslím Ruska, nebo Ukrajinka

A pokud by nebyl problém dojíždění, tak výborná je i paní Graňová v Trhových Svinech. Sama s ní zkušenost nemám, ale slyšela jsem na ní ze všech stran chválu.

lenee +130/-22

19.6.12 18:57

 

Já mám výtečnou zkušenost zde: http://kerr.webnode.cz/, mám odtud maturitní šaty nejen já ale i několik mých kamarádek. Neděsit se zjevu švadelny, vypadá trochu neupraveně ale je precizní a milá. Posílám fotku mých šatů pro představu…(spodnička a šifonový vršek s transparetní černou krajkou..)

babakoko +2176/-666

20.6.12 15:33

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek