Doplňky a boty k šatům na svatbu

Vložit odpověď
miaj

13.7.15 17:17

Ahoj, potřebovala bych poradit jaké mám zvolit doplňky a boty i barvu k těmto šatům? Jedná se o letní svatbu. Budu ráda za každou radu :)

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

S nevěstou si vás sice nikdo nesplete, přesto mi ty šaty přijdou příliš bílé. Osobně bych volila jinou barvu a pokud bílou, pak ne jako dominantní barvu. A ujistila bych se, že jsou mi dostatečně dlouhé :)

Jinak, pokud si je i tak vezmete, tak žlutá, červená, růžová, fialová. Zkrátka nějaká z těch, která už jsou na šatech. Nebo neutrální nude. Další bílou bych nevolila. Psaníčko/kabelka a boty mohou být rozdílné barvy - není nutné shánět boty i psaníčko/kabelku v identické barvě. Pokud budete volit boty i psaníčko/kabelku ve výrazných barvách, pak bižuterii už si výraznou neberte - zvolte třeba jen jednoduché náušničky, náramek, prstýnek… jen bych nebrala vše najednou.

andiedvorakova +8745/-1219

13.7.15 19:30

 

Já vám nevím, ale opravdu vám tyto šaty přijdou vhodné na svatbu, tedy společenskou událost? Připadají mi hrozně kraťoučké, aspoň tedy na modelce na obrázku, a ten střih á la noční košilka tomu také moc nepřidává. Byly by fajn na letní procházky po městě nebo na dovolené u moře, ale na svatbu bych si je asi nevzala. I když samozřejmě záleží na tom, jak vypadají konkrétně na vás. Omlouvám se, že jsem neodpověděla hned přímo na otázku.

Jinak ohledně doplňků úplně souhlasím s andiedvorakova (po tom, co na nějaký dotaz odpoví ona, tak ostatně většinou už není třeba nic dodávat ;-) ).

kapka_v_moři +585/-126

18.7.15 16:00

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek