Doplňky k bílo - modro - žlutým šatům

Vložit odpověď
Nina H.

23.6.14 11:09

Týmto by som chcela všetky módy znalé poprosiť o pomoc. Na svadbu, ktorá bude v strede júla som si objednala nasledujúce šaty:
http://ladyvlondon.com/…l-Day-Dress/#…
Sedia pekne, akurát som ostala mierne zaskočená, aké topánky a kabelku, resp. ich farbu, k šatám zvoliť. Napadla ma klasika - čierne topánky, čierna kabelka, to sa mi zdá ale tvrdé. Sestra navrhuje mätové topánky + mätovú kabelku. Máte niekto iný nápad? do modra ani žlta sa mi doplnky moc ladiť nechce, rovnako zo šperkov si mienim vziať len náušnice a náramky vo farbe na šatách. Uprednostím zrejme balerínky, v topánkach na opätkoch sa necítim komfortne (problémy s dlhoročne bolestivou šľachou na chodidle, po 2-3 hodinách na opätkoch bolí tak, že nezvládnem chodiť) Ďakujem všetkým za rady.

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

 

Pokud nechcete nic v barvě, která je už na šatech, můžete dát buď kontrastní - např. korálová, nebo vsadit na jistotu - tělová. Černá je k tomu opravdu hodně tvrdá.

Milli +22521/-3010

23.6.14 11:46

 

Opravdu škoda, že nechcete modré nebo žluté doplňky. Modrá by měla ách efekt :-) Černá mi také připadá moc tvrdá, snad tedy korálová, nebo jak radí sestra - mátová.

Petra1510 +324/-81

23.6.14 14:47

 

Mě by docela zajímalo, proč se Vám nechce ladit doplňky do žluté nebo modré, ty šaty jsou moc krásné a s doplňky v barvých, které jsou na šatech, by to bylo naprosto dokonalé. Pokud ale skutečně nechcete, byla bych spíš pro neutální tělovou, případně bílou-šedou, zmiňovaná korálová a mátová jsou sice moc krásné barvy, nicméně k těmto šatům mi připadají poněkud mimo…ladit modrou se zelenou je vždy poněkud problematické (mátová je sice dost specifická, ale pořád ještě zelená), korálová spíš, ale když už máte na šatech tu modrou a žlutou ve vcelku čistých jasných odstínech, spíš bych to zkontrastnila tou čistou červenou, jak psala Ladie, než lomenými barvami…ale jak vidíte, je to názor od názoru jiné :o) jen na tom, že je škoda, že nechcete žlutou a modrou a shodnem, takže by možná nebylo od věci to přehodnotit…

chioo +5382/-940

24.6.14 13:56

 

Šaty přímo volají po modré…škoda, že se Vám do ní nechce, protože letos není problém ji sehnat. Pak už mě napadá jedině ladění do šedé, popř. matně stříbrné…ale přijde mi to skoro škoda.

anndie +832/-133

23.6.14 20:22

 

Koupila bych modré. Jestli nemáte nic jiného než černou, tak sice to asi bude trochu tvrdé, ale ladit to bude taky.

AnoNe +12727/-3081

23.6.14 20:41

 

A mě by se líbila červená - lodičky a psaníčko.

Ladie +2065/-353

23.6.14 13:16

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek