Doplňky k modrobílým šatům a něco přes ruce

Vložit odpověď
Natnat

24.4.18 19:46

Chystám se zanedlouho na svatbu v těchto šatech, které jsem koupila z bazaru a jsem z nich nadšená, viz fotka (stažená z internetu). Zatím k nim nemám boty ani kabelku.
Jakou barvu bot a kabelky byste zvolily? + si chci pořídit něco přes ruce, např. sáčko? A v jaké barvě jej nakombinovat?
Dále bych se chtěla zeptat, zda jsou tyto šaty vhodné i na promoci (mojí).
Mám tmavě hnědé vlasy.
Děkuji

Najdete v encyklopedii: Bavlna

 

Obyčejné letní šaty se na promoci opravdu nehodí.

Moudd +1668/-115

1.5.18 14:59

 

Boty bych volila v barvě jaké jsou na obrázku - béžová tělová - určitě takové univerzální boty využijete i jindy. Kabelku bych volila buď v barvě bot, případně nějakou ladící barvu s šaty - světle modrá, možná i tmavší modrá. Sáčko by určitě šlo, třeba bílé, krémové, perleťové. Možná by se hodil i nějaký jemný pléd ve světlejší barvě. Vhodnost na promoce je otázka. Záleží na typu školy, někde se promoce berou vážně víc, někde míň. Každopádně jsou promoce velmi slavnostní a hodí se spíše tmavší barvy (teda aspoň u nás se tak považují).

Mallorry +24/-4

25.4.18 08:03

 

Na promoci ne, jedině snad s tmavším modrým kabátkem. Jsem proti tělovým lodičkám k bílým letním šatům. Líbíly by se mi boty modré, páskové. Taška je hezká.

Alterations +3494/-1015

8.5.18 16:13

 

Šaty jsou krásné! Doplňky volte klidně jako na obrázku. Buďto světlé (béžové, smetanové, nude), nebo v modrých odstínech jako na šatech. :) Nebála bych se vzít si třeba světlé modré či bílé sako. :) Na svatbu bych přes sebe hodila třeba bílou (pokud to není extra formální, klidně i světlou riflovou) košili.

Na promoci ANO, pokud jsou kvalitně udělané, neprůhledné, dobrá délka. … Sama zastávám názor, že promoce je OSLAVA VAŠEHO ÚSPĚCHU (!!!), proč nosit černé či tmavě modré pouzdrovky, nebo kostkovaný kostým? Vždyť to většinou bývá v létě, jsme mladé, chceme v tento den ZÁŘIT. :) Já jsem měla na promoci (bc.) květované pin up šaty. A co chodím na promoce i přátel, mnohdy je dost mladých dam JEN formálně oblečených (bílo-černá, jen černá, neslušivý kostým, sešmajdané baleríny apod.). Podle mě si kldině vezměte tyto a buďte jiná a krásná!

zelwice +270/-214

25.4.18 10:03

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek