Doplňky k modrobílým šatům a něco přes ruce

Vložit odpověď
Natnat

24.04.18 19:46

Chystám se zanedlouho na svatbu v těchto šatech, které jsem koupila z bazaru a jsem z nich nadšená, viz fotka (stažená z internetu). Zatím k nim nemám boty ani kabelku.
Jakou barvu bot a kabelky byste zvolily? + si chci pořídit něco přes ruce, např. sáčko? A v jaké barvě jej nakombinovat?
Dále bych se chtěla zeptat, zda jsou tyto šaty vhodné i na promoci (mojí).
Mám tmavě hnědé vlasy.
Děkuji

Najdete v encyklopedii: Bavlna

 

Obyčejné letní šaty se na promoci opravdu nehodí.

Moudd +902/-58

01.05.18 14:59

 

Boty bych volila v barvě jaké jsou na obrázku - béžová tělová - určitě takové univerzální boty využijete i jindy. Kabelku bych volila buď v barvě bot, případně nějakou ladící barvu s šaty - světle modrá, možná i tmavší modrá. Sáčko by určitě šlo, třeba bílé, krémové, perleťové. Možná by se hodil i nějaký jemný pléd ve světlejší barvě. Vhodnost na promoce je otázka. Záleží na typu školy, někde se promoce berou vážně víc, někde míň. Každopádně jsou promoce velmi slavnostní a hodí se spíše tmavší barvy (teda aspoň u nás se tak považují).

Mallorry +24/-4

25.04.18 08:03

 

Na promoci ne, jedině snad s tmavším modrým kabátkem. Jsem proti tělovým lodičkám k bílým letním šatům. Líbíly by se mi boty modré, páskové. Taška je hezká.

Alterations +3249/-995

08.05.18 16:13

 

Šaty jsou krásné! Doplňky volte klidně jako na obrázku. Buďto světlé (béžové, smetanové, nude), nebo v modrých odstínech jako na šatech. :) Nebála bych se vzít si třeba světlé modré či bílé sako. :) Na svatbu bych přes sebe hodila třeba bílou (pokud to není extra formální, klidně i světlou riflovou) košili.

Na promoci ANO, pokud jsou kvalitně udělané, neprůhledné, dobrá délka. … Sama zastávám názor, že promoce je OSLAVA VAŠEHO ÚSPĚCHU (!!!), proč nosit černé či tmavě modré pouzdrovky, nebo kostkovaný kostým? Vždyť to většinou bývá v létě, jsme mladé, chceme v tento den ZÁŘIT. :) Já jsem měla na promoci (bc.) květované pin up šaty. A co chodím na promoce i přátel, mnohdy je dost mladých dam JEN formálně oblečených (bílo-černá, jen černá, neslušivý kostým, sešmajdané baleríny apod.). Podle mě si kldině vezměte tyto a buďte jiná a krásná!

zelwice +259/-214

25.04.18 10:03

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek