Doplňky k modrým krajkovým šatům na svatbu

Vložit odpověď
Natnat

14.3.18 12:53

Koupila jsem si šaty na svatbu viz obrázky, barva je něco mezi těmi dvěma fotkami. Potřebovala bych poradit s výběrem doplňků.
Mám nude i černé doplňky - lodičky a psaníčka, nude lodičky ale nejsou příliš pohodlné a celou svatbu v nich možná ani nevydržím, takže bych si radši vzala černé pohodlnější boty a černé psaníčko, půjde to k šatům?
Svatba je na konci března, takže budu potřebovat vhodný kabátek. Prosím o inspiraci, jaký by se k šatům hodil.
A poslední otázka, je vhodné vzít si pod kabátek ještě něco na případné zahřátí na hostině? sáčko nebo svetřík? Prosím také o inspiraci.
Děkuji a doufám, že samotné šaty jsou na svatbu vhodné.

Najdete v encyklopedii: Krajka

 

Šaty jsou na svatbu vhodné, jen se obávám, že v podobných přijde polovina ostatních dam. Takže by to chtělo doladit do dokonalosti. Černé doplňky to zrovna nezachrání. Nude by byly lepší, bleděmodré, stříbrné, bílé, světle růžové, bronzové, světle žluté krásné. Přes sebe maximálně krátké bolerko, ale to bude mít opět většina přítomných žen. Myslím že štíhlá žena se bez něj obejde. Navrch nejlépe kabátek střihu paleto nebo áčko nebo rovný střih. U dvou posledních by šaty neměly vykukovat a barva kabátků by se měla snést s doplňky. Ať Vám to sluší!

Bossygirl +6532/-2376

16.3.18 07:03

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek