Doplňky k modrým šatům na svatbu - rozjasňovat, nebo ne?

Vložit odpověď
Puffin

02.09.18 21:59

Dobrý den,
chystám se jako host na svatbu, chci jít v těchto šatech i botách. Připravená kabelka je tmavomodrá se stříbrným prvkem, nosím jednoduchý prsten z bílého zlata. Boty ani kabelku měnit moc nechci, nové bych neměla kam nosit. Jiné boty doma mám, ale kvůli tvaru podpatku jsou v místě svatby nepoužitelné. Nehty si nelakuji, líčení zvládám jen velmi decentní až neviditelné.
Když si to tak prohlížím, ráda bych to celé trochu rozjasnila. Nenapadá Vás nějaký rozumný šperk/bižuterie? Nebo něco jiného? Přemýšlela jsem nad výraznějšími náušnicemi (žluté?), ale obávám se, že jeden výrazně barevný prvek bude prostě jen rušit a se vším se tlouct. Takové solidní řešení by zřejmě byly jednoduché stříbrné náušnice, jen mi to prostě přijde nuda.
Budu moc ráda za nápady, třeba i s obrázky.

Najdete v encyklopedii: Jak se obléci jako host na svatbu?

 

Asi Vás nepotěším, ale já bych řešila boty. Tmavomodré, žluté, stříbrné i nude lodičky šmrncovniho tvaru s vysokým podpatkem zvednou ty šaty na úroveň modelu. Pokud trváte na kabelce, tak lodičky stejně modré a na krk stříbrný náhrdelník. Perly by podle mě byly trochu nudné, leda by opravdu stály zato. Šperk by měl ležet na šatech, možná by se hodila i výrazná brož.

Puffin: Odpověď mi pomohla, děkuji!

misionářka +3021/-1168

02.09.18 23:11

 

Taky se přimlouvám za jiné boty. Vyšší a klidně nude barvu, světlejší než ty vaše. Ta délka rukávu je dost nešťastná, zkrácení by šatům hodně prospělo.

rozmlsaná +3985/-956

20.09.18 10:02

 

Určitě bych vyměnila boty. Tyhle se hodí tak do práce. Pokud ne náhrdelník, vyzkoušela bych šálu nebo šátek žlutý, růžový, stříbrný. Záleží na barvě bot. Mě by se nejvíc líbily modré.

Puffin: Odpověď mi pomohla, děkuji!

mimi55 +201/-33

07.09.18 20:46

 

Za prvé bych upravila šaty. Zkrátit rukávy min. těsně pod lokty a zkrátit i sukni … alespoň o 4cm, máte krasne nohy, tak je neschovavejte. Šaty tak už samy o sobě získají větší šmrnc a nebudou pusobit usedle. Pokud se nechcete vzdát bot, neviděla bych v tom takový problém, ale buď se snažte najít psaníčko co nejpodobnějšího odstinu (viz. Obrazek) nebo si kabelku neberte vubec.
Co se doplňků týče, rozhodne bych se vyvarovala žluté a perel. Doporučuji tenký zlatý pásek do pasu a masivní zlatý náhrdelník, samozřejmě klidne bižuterii. Sama nejsem milovník zlata, ale s královskou modrou vypadají zlacene doplňky luxusně.

Magikaa +55/-19

18.09.18 09:05

 

Já bych si vzala dlouhou šňůru perel.

Temperance +9826/-1251

03.09.18 18:01

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Poslední článek:
Shopping v cizině: Jak se obléknout za západní valuty

Autor: Matouš

Vyrážíte na nákupy do Primarku nebo si z každé dovolené přivezete... Celý článek