Doplňky k retro šatům

Arome Alinka

07.05.13 13:59

Ahoj, koupila jsem si krásné šaty - teda mně se líbí moc- a taky se moc těším, až je budu nosit.

http://www.ebay.co.uk/…270975834876?…. Bohužel mi nejde stáhnout ta fotka, takže jedině přes odkaz.
Mám k nim i spodničku. Jelikož ale takové šaty mám poprvé, trochu váhám nad doplňky. Jakou kabelku, korále, náušnice či ozdoby do vlasů?
Jsem dlouhovláska…mám rovné tmavě hnědé vlasy pod lopatky a vypadám tak na pětadvacet.

Určitě nemůžu mít žádné boty na vysokém podpatku / bez pásku přes nárt, jelikož špatně chodím, nižší podpatky, případně klínky zvládám. Jsem zvyklá na výrazný styl oblékání, nebojím se klobouků, rukaviček a jiných serepetiček. :-) Zatím jsem k šatům vymyslela čelenku od JaneBond s mušlemi a říční perly jako korálky, ale přemýšlím, jestli by to nešlo i jinak. :-)


Reklama

 

Ja bych to videla na boty „s teckem“, perly kolem krku a psanicko v jedne z barev, co jsou na satech- nic moc komplikovaneho, aby saty vynikly.

llolla +20281/-3415

07.05.13 14:39

 

Já bych to s doplňky moc nepřeháněla, ty šaty jsou šperkem samy o sobě. Nedávno jsem v takovém tom obchodě „serepetičky za 39,–“ viděla náušnice - koule ve všech možných barvách, takže bych zkusila si koupit jedny v barvě motýlů. Pokud se Vám nechce nic shánět, tak jednoduché perly, malou jednoduchou kabelku. Jako boty krásně půjdou ty (už zmíněné) lodičky s téčkem.

Sicilianwidow +6293/-1280

07.05.13 19:20

 

Volila bych asi lodičky nebo sandály na nižším klínu či podpatku v bílé nebo naopak kontrastní barvě (červená, výrazně růžová, žlutá,tyrkysová..). Do stejné barvy bych ladila i kabelku - nejlépe psaníčko. Vlasy do vysokého culíku či drdolu se „zapíchnutým“ motýlem v barvě bot a kabelky, do uší menší náušnice (nejlépe obyčejné kuličky). V případě světlých bot a kabelky bych volila výraznější jednobarevné korále na krk a náramek nebo prsten. Vše spíš jednodušší aby šaty nezapadly.

Zuzík.praha +13/-11

13.05.13 16:34

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama