Doplňky k retro šatům

Vložit odpověď
Arome Alinka

7.5.13 13:59

Ahoj, koupila jsem si krásné šaty - teda mně se líbí moc- a taky se moc těším, až je budu nosit.

http://www.ebay.co.uk/…270975834876?…. Bohužel mi nejde stáhnout ta fotka, takže jedině přes odkaz.
Mám k nim i spodničku. Jelikož ale takové šaty mám poprvé, trochu váhám nad doplňky. Jakou kabelku, korále, náušnice či ozdoby do vlasů?
Jsem dlouhovláska…mám rovné tmavě hnědé vlasy pod lopatky a vypadám tak na pětadvacet.

Určitě nemůžu mít žádné boty na vysokém podpatku / bez pásku přes nárt, jelikož špatně chodím, nižší podpatky, případně klínky zvládám. Jsem zvyklá na výrazný styl oblékání, nebojím se klobouků, rukaviček a jiných serepetiček. :-) Zatím jsem k šatům vymyslela čelenku od JaneBond s mušlemi a říční perly jako korálky, ale přemýšlím, jestli by to nešlo i jinak. :-)

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

 

Ja bych to videla na boty „s teckem“, perly kolem krku a psanicko v jedne z barev, co jsou na satech- nic moc komplikovaneho, aby saty vynikly.

llolla +20399/-3436

7.5.13 14:39

 

Já bych to s doplňky moc nepřeháněla, ty šaty jsou šperkem samy o sobě. Nedávno jsem v takovém tom obchodě „serepetičky za 39,–“ viděla náušnice - koule ve všech možných barvách, takže bych zkusila si koupit jedny v barvě motýlů. Pokud se Vám nechce nic shánět, tak jednoduché perly, malou jednoduchou kabelku. Jako boty krásně půjdou ty (už zmíněné) lodičky s téčkem.

Sicilianwidow +6325/-1284

7.5.13 19:20

 

Volila bych asi lodičky nebo sandály na nižším klínu či podpatku v bílé nebo naopak kontrastní barvě (červená, výrazně růžová, žlutá,tyrkysová..). Do stejné barvy bych ladila i kabelku - nejlépe psaníčko. Vlasy do vysokého culíku či drdolu se „zapíchnutým“ motýlem v barvě bot a kabelky, do uší menší náušnice (nejlépe obyčejné kuličky). V případě světlých bot a kabelky bych volila výraznější jednobarevné korále na krk a náramek nebo prsten. Vše spíš jednodušší aby šaty nezapadly.

Zuzík.praha +13/-11

13.5.13 16:34

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek