doplňky k šatům - svatba

Vložit odpověď
sequinmermaid

26.8.12 20:59

Dobrý den, jdu na svatbu jako host a koupila jsem si tyto šaty z asosu. Jsou moc krásné trošku tápu v tom, jaké zvolit doplňky (boty, šperky, kabelka) a taky účes. Šaty mají vzadu velký výstřih. Mám dlouhé blond vlasy. Zároveň řeším problém barvy kravaty a košile pánského doprovodu. Moc děkuji za rady.

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

Šperky bych asi vynechala, maximálně bílé pecičky do uší. Zdá se mi, že je na šatech i nějaký odstín žluté, možná je to jen na fotce, tak bych boty zvolila podobné žluté, jelikož bílé boty nesnáším a ty modrozelené (jako barva na šatech) by se asi těžko sháněly. Zároveň bych do té žluté sladila i pána, pokud si nebude připadat zženštile. Pokud tam ta žlutá není a mě se to jen zdá, tak se omlouvám, že jsem vám moc neporadila. Hlavně se vyhnněte černým botám i kabelce, to by k blondýně nebylo ono…

llolla +20398/-3435

26.8.12 21:27

 

K šatůmm bych volila nude doplňky (boty, kabelka), než barevné a budou i lépe využitelné. Ke šperkům - na krk nic, protože mají poměrně malý výstřih, do uší nějaké perličky něco decentního. Vlasy bych vyčesala nahoru do hladkého drdolu, aby vynikl výstřih na zádech. Pánovi bych na svatbu doporučila bílou košili do obleku a kravatu ladila do barvy šatů.

MUDr.Lant +4369/-565

27.8.12 08:31

 

Pokud by se vám nedařilo sehnat barevné boty a kabelku, tak dobře budou vypadat i nude. Šperků bych se nebála, nejlépe v té modrozelené, zvolila bych náušky a náramek. Náhrdelník bych vynechala, vzhhledem k menšímu výstřihu a zdobnosti šatů už by mi to přišlo moc.
A pána samozřejmě sladit v barvě, která je na šatech, může zvolit i tlumenější odstín.

+/-

27.8.12 07:33

 

Taky si myslím, že k takhle zdobeným šatům už s doplňky zacházet minimalisticky. Bílé pecičky do uší, vyčesané vlasy, klidně i bílé sandálky nebo lodičky. Nude obuv by byla taky fajn, ale to už bych pak nekombinovala ničím vyjma třeba stříbrných náušnic - např. ne moc výrazné kruhy, spíš menší.

atrix +2994/-590

27.8.12 15:53

 

Souhlasím s tím, že šperky bych příliš nepoužila, jen náušnice, kabelku bych zvolila nude nebo v pastelové popř. bílé barvě, pěkná by byla takový ten typ Chanel na řetízku v malé velikosti nebo psaníčko do ruky. Co se týče účesu, já bych spíš zvolila takový buď takovž polodrdol s části spuštěných vlasů ale klidně bych nechala vlasy i rozpuštěné, mírně navlněné,.

Sara01 +135/-44

28.8.12 13:58

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek