Doplňky k modrým šatům

Vložit odpověď
Michelle88

8.1.13 18:32

ahojky,
ráda bych znala Váš názor na tyto šaty a jestli se hodí na svatbu. Svatba je až v červnu. Šaty jsou více do tyrkysova, než je na obrázku a jsou tak 10 cm nad kolena.
Byla bych také ráda, kdybyste mi poradily s výběrem doplňků, psaníčka/kabelky a hlavně barvu bot. Společenské boty mám jenom černé a nemyslím si, že by se zrovna k těmto šatům hodily.

Předem moc děkuji za odpovědí a za rady! :)

Najdete v encyklopedii: Bavlna

 

Jestli se hodí je těžká otázka, a nějlépe Vám na ní odpoví buď pozvánka nebo nevěsta… Ale pokud jako dress code není udána white tie, vhodné by být snad měli. Možná jen na obřad v kostele by se hodilo mít zakrytá ramena, nepříklad nějakým šálem.

Co se týká barev doplňků, černou bych nutně nevylučovala, i když k černovlásce v těchto šatech by asi sedla víc. Pokud máte v úmyslu arzenál bot rozšířit, mně osobně by se šaty líbily s tělovou, stříbrnou, fuksiovou nebo i hnědou do koňakova - podle totho, jaké odstíny vám sedí…

Em H +524/-216

8.1.13 18:49

 

Dobrý den, šaty mi na „standardní“ svatbu přijdou vhodné (mladistvý vzhled podle mě na škodu není). Na vašem místě bych se kromě výše uvedených doplňků zamyslela ještě nad sáčkem/plédem i v červnu může být chladno. Obecně bych vám doporučila barvy: stříbrná, starorůžová, fuchsiová (pokud jste odvážná), smetanová (na pléd), možná lila (odstín šatů nejde z fotky přesně rozeznat), nude, nebo jejich kombinaci např. stříbrné boty, sříbro-šedý pléd, fuchsiové psaníčko nebo starorůžový pléd a boty, stříbrné psaníčko s „kameny“

Daniela1991 +971/-246

9.1.13 07:21

 

Šaty mi přijdou trochu z kategorie první taneční (tudíž pro věkovou kategorii 21-35 trochu nedospělé). Nicméně barvy bych vybírala spíš světlé- starorůžová, smetanová… Kabelku i doplňky asi jednoduché, ten vršek šatů je dost členitý a mohlo by se to třískat.

llolla +20399/-3436

8.1.13 19:13

 

Mně by se líbily s pastelově růžovou, fuksiovou, tělovou, lososovou… určitě bych si vzala psaníčko nebo kabelku přes jedno rameno, cross body pás by se tloukl s členěným vrškem. A pokus je svatba v kostele, přehodila bych přes sebe šál (navíc v kostele je zima).

Audrey.Piper +5705/-1594

8.1.13 19:31

 

Mně přijdou šaty v pohodě a když říkáte, že máte do společnosti jenom černé boty, tak bych Váš arzenál rozšířila o lodičky v tělové barvě, protože ty se Vám docela určitě budou ještě hodit. Zbytek doplňků pak můžete nechat v podobných barvách (tělová, béžová, krémová, starorůžová a tak podobně) a klidně by podle mě mohly být i štrasové (myšleno šperky, případně nějakými kamínky zdobené psaníčko). Když si představím do kombinace nějakou hodně „barevnou“ barvu (tedy ne-neutrální), tak mi to přijde už málo společenské. Možná tmavomodrá by byla zajímavá?

prettywoman +539/-158

9.1.13 08:11

 

Tak boty bych zvolila buď bílé nebo stříbrné…

jituliiik +2651/-378

8.1.13 18:57

 

Mně na běžnou českou svatbu na radnici přijdou vhodné :) zkombinovala bych s červenou a béžovou: červená: náušnice, výrazný náramek, psaníčko + doladit rty a nehty
na krk vzhledem ke střihu nic
béžová: klobouček ale s červenou ozdobou, lodičky a sáčko (pokud je zamýšleno), popř. rukavičky
V kombinaci s černou by mě nenadchlo ani nepobouřilo.

bf +9/-13

8.1.13 20:42

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek