Doplňky k tmavě modrým šatům na svatbu

ivusaki

31.05.16 22:10

Dobrý večer,
jdu na svatbu a budu mít šaty barvou i střihem velmi podobné těm na přiloženém obrázku, jen výstřih budou mít do V a působí trošku mladistvěji. Svou fotku nemám, jsou zatím v dokončovacím procesu u švadleny :-)

Je mi přes 20, jsem poměrně bledá a mám tmavě hnědé vlasy.
Protože jsou šaty tmavé, chtěla bych je rozveselit nude lodičkami a psaníčkem. Když jsem ale byla na obhlídce v obchodech, nevím, jestli psaníčko seženu. Šlo by případně vzít ty nude boty a černé psaníčko podobné tomu na obrázku? Většinu svatby bude stejně někde odložené..:)

Jaké barvy doplňků k tomu mám potom volit?

Mám dotaz i týkající se lodiček, měly by být na svatbu na tenkém podpatku, nebo můžou být i na širším, viz obrázky? Šaty i boty bych pak ráda unosila třeba do divadla, boty možná i na plesy.
Svatba se koná v kostele, hostina bude v celkem obyčejné restauraci. Jde o klasickou svatbu, žádný zvláštní styl, ani nic nobl.

Předem mockrát děkuji za všechny rady.

A pokud si říkáte, že jsou na mě ty šaty až moc tmavé, tak doufám, že ne. Jednak jsem si šaty stejné barvy zkoušela a slušely mi, jednak jsem nějaké tmavší potřebovala. Všechny mám až moc barevné, veselé a podobně, chtěla jsem mít jedny tmavší a protože se koná ta svatba, využila jsem toho a chci si je vzít i na ni.


Reklama

 

Podpatek si vezměte, jaký chcete a seženete. Jen ne ten s těmi jakoby dřevěnými pruhy…prostě aby byl nejlépe v barvě boty. Psaníčko bych k tmavým šatům a nude lodičkám dala klidně nějaké barevné - různé odstíny modré, zelené, třeba i žluté, světlé i tmavé.

ivusaki: Odpověď mi pomohla, děkuji!

SkyP +2572/-698

01.06.16 10:23

 

…taky hlasuji pro barevné psaníčko, černé mi přijde moc smutné. Ostatní ok, určitě využijete na spoustu dalších příležitostí :)

ivusaki: Odpověď mi pomohla, děkuji!

linda21 +2006/-467

01.06.16 11:31

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Černá jako... podzimní kolekce Zary

Netušíme, kde se u kreativních návrhářů značky Zara stala chyba,... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Plavky do města nepatří

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Na Instagramu možná vypadají úžasně a cool. Plavkovina postupně... Celý článek


Reklama