Doplňky ke krajkovým šatům

Vložit odpověď
domecekkk

21.1.13 11:24

Mám dotaz ohledně doplňků k těmto šatům. K délce chci dodat jen, že šaty mám prodlouženy až ke kolenům:)Napadly mě nějaké perličkové náušnice. Šaty jsou výrazné i díky mašli na zádech a proto bych se do ničeho divokého pouštět nechtěla.
Díky za nápady:)

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

jen náušnice, delší, ale spíš decentní a jemně vyčesané vlasy. boty určitě nějaké super extra klasické, jak byste chtěla jít do extra jehel, nedejbože platformy, kamínky a pišišurynky, už to začne zavánět. boty klidně černé, nude, nebo barvu, jakou budete mít i na psaníčku, ale já už mít takové šaty a postavu do nich, tak jdu za černou můru a beru klasické černé lodičky, matná kůže, podobně i psaníčko. sice by to nebylo inovativní atd, ale tyhle šaty potřebují opravdu zlehka našlapovat, aby se ženská neocitla vzhledově jinde, než chce

mikita.miki +27512/-3769

21.1.13 14:14

 

Šaty jsou hodně výrazné, takže doplňky určitě jemné, ať krajka působí slavnostně a ne sexí. Perly jsou myslím hodně dobrý nápad, boty a psaníčko můžete mít asi v jakékoli barvě, která se vám zalíbí, jen bych se vyhnula hodně lesklým materiálům, jedna mašle stačí :-)

Lisa. Ginmi +1326/-173

21.1.13 14:01

 

Bože lekla jsem se když jsem viděla ten obrázek, že máte vážně tyto šaty v původní délce… Uff tak aspoň, že je máte prodlouženy… Jinak sice jste se na to neptala, ale přijde mi, že zadní díl šatů je průhledný, takže podle toho řešit i podprsenku. Jinak myslím že boty si můžete vzít snad všechny barvy (za mě teda kromě černé, červené a bílé- i když pro mě za mě i tyto). A k tomu bych už dořešila i psaníčko. A jako doplněk bych brala nějaké vysací naušnice a vyčesané vlasy. Nic na krk ani na zápěstí. Možná tedy ještě prstýnek…

BarunkaN +483/-175

21.1.13 13:14

 

Ty šaty jsou nádherné! Mít na to tělo, beru je hned ;) Doporučila bych perly na zápěstí a do uší, do ruky určitě psaníčko. Co se týká bot, já bych si nejspíš vzala nude lodičky, popř. ocelově šedé. Ale pokud se nebojíte barev, určitě se to dá nakonec kombinovat s jakoukoli barvou, jde jen o to, na jakou příležitost šaty máte ;)

Sun1984 +321/-52

21.1.13 13:03

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek