Doplňky na svatbu

w0m4n

26.04.14 22:22

Zdravím!

Chcela by som poradiť ohľadne doplnkov na svadbu. Na svadbe budem družička, nevesta sa rozhodla že družičky a doplnky budú ladené do ružovej (cyklamenovej)/fi­alovej farby.

Mám zatiaľ k dispozícii topánky (tie pre dĺžku šiat nebude asi veľmi vidieť. „Lesklá časť“ je satén - niečo medzi béžovou a zlatou farbou.

Akú kabelku + bižútériu by ste odporučili?

Kabelku (listovú) si chcem zohnať vo farbe nude, alebo jednej z farieb na topánkach(aby sa hodila k lodičkám, ale aj na bežné používanie, nie len na túto príležitosť)

Chcela by som výrazné visiace náušnice v kombinácii zlatá + cyklaménová.

Vlasy si plánujem vypnúť, resp. aspoň trošku podvihnúť, aby vynikla čipka na šatách.

  • Pridávam fotku partnerovej kravaty.

Ďakujem za návrhy!


Reklama

 

Já moc nevím, jako radu chcete, když už jste si vlastně odpověděla sama :-D Šaty krásné, boty taky. Vlasy určitě nahoru.

Jako doplňky bych si vzala náramek a náušnice (ale nic výrazného, abyste neodtáhla pohled od krajky na šatech) ve stejném stylu - záleží na vás, jestli preferujete stříbro nebo zlato, hodí se obojí.

A psaníčko? Volila bych zlaté, stříbrné, světle růžové, nude… barev se hodí dost, spíš bych se odpíchla od toho, jakou barvu pak dále využijete.

Jo a ještě bych se poptala nevěsty, jestli plánuje pro družičky kytice - pak bych psaníčko ladila k barvě kytky, aby se vám netlouklo x barev (šaty, psaníčko, doplňky, kytice).

Ladie +2064/-351

27.04.14 16:34

 

Taky myslím, že jste si vybrala a poradila dobře sama :-) Souhlasím s Ladie co se týče doplňků a účesu. Jen u toho psaníčka - neberte si ho na obřad, dejte ho podržet příteli. Nepotřebujete ho a kdyby naopak nevěsta potřebovala upravit šaty nebo tak něco, tak se psaníčkem případně ještě kytkou v rukách jí budete k ničemu.

ProfZav +1452/-323

28.04.14 09:01

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama