Doplňky (+vršek) ke společenským šatům

Vložit odpověď
sugar_plum

13.7.15 14:00

Ahoj, v říjnu se chystám na svatbu (jako host) a mám pro tuto příležitost tyto šaty (viz. obrázek). Nicméně řeším, pokud by bylo chladněji, jaký vršek zvolit? Nějak si to s ničím neumím představit :-(.
A doplňky byste zvolily jaké? Jinak mám hnědé vlasy a přes léto se opálím, takže „vyblitě“ vypadat snad nebudu :-D!
Díky moc za tipy!

Najdete v encyklopedii: Růžová barva

 

já osobně bych si k těmto šatům vzala tmavší bolerko jedno jsem našla
a doplňky bych volila v béžové

popocool +10/-4

4.8.15 12:33

 

Záleží, jak moc honosná to bude svatba. Na běžnou na úřadě v 10 dopoledne, kam přijde nevěsta v půjčovnové rouře za 2500 a půlka hostů bude mít košili s krátkým rukávem, bych si večerní šaty v žádném případě nebrala. Pokud je to svatba luxusní a třeba s večerní hostinou, nevidím v těch večerních šatech problém.

Co se týče vršku, volila bych sáčko, které bude končit u přestřižení v pase. Nejlépe úplně jednoduché v nějaké barvě, která vám bude slušet a sedne si s barvou šatů. Na mém monitoru vypadají jako béžové, v tagu uvádíte růžovou - takže přesnou barvu vám neporadím. Často tak ale bývají střižené kabátky a sáčka v retro stylu, takže můžete zkusit omrknout nějaké shopy s retro módou.

U takhle řešeného vršku šatů bych volila spíš výraznější náušnice a náhrdelník si nebrala, aby neodváděl zbytečně pozornost. Sestra měla podobně řešený vršek u šatů na maturitním plese. Vzala si pouze náušnice a jednoduchý náramek a vypadalo to skvěle.

Jde-li o onu luxusnější svatbu, vlasy bych určitě nějak slavnostněji upravila. Na youtube a googlu je spousta jednoduchých návodů na pěkné účesy a do října si můžete nějaký natrénovat.

andiedvorakova +8745/-1219

13.7.15 19:56

 

A čo tak nejakú vkusnú štólu alebo pašmínu?
Ja ani celkom nechápem, na čo je niekomu na takéto udalosti niečo navrch. Pokiaľ sa svadba odohráva v interiéri, tak tam predsa nie je zima. A ak sa odohráva von, tak by nevesta a ženích mali mať súdnosť a urobiť svadbu, keď bude teplo. Mne je inak z alkoholu a jedla obvykle tak teplo, že nič navrch nepotrebujem. A tí ktorí tancujú obvykle dávajú dole saká, lebo im je tiež teplo.

Kassasndra +958/-554

16.7.15 19:36

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek