Doplňky ke stříbrným šatům?

Vložit odpověď
afronudita

6.1.13 14:39

Ve slevách jsem si koupila tyto šaty a hodlám si je vzít na maturitní ples (jako host). Jaké doplňky (boty, psaníčko, šperky..) si myslíte, že by vypadaly dobře? Osobně jsem přemýšlela o něčem matně stříbrném. Mnohokrát děkuji za vaše názory :)
http://www.zara.com/…YCON%20DRESS

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

a co zkusit doplňky v nějaké kontrastní barvě (tyrkys, tmavěmodrá, možná nějaký odstín červené…)? Ty šaty jsou tak krásně neutrální, že by se s nimi - podle mého - dalo docela kouzlit.

Mayim +3099/-295

6.1.13 15:13

 

Kupte si k nim ještě sukni:-)
Ne vážně, třeba nějaká tylovka by se k tomu krásně hodila a bylo by to na ples rozhodně vhodnější, než jen tak.

+/-

6.1.13 16:10

 

Tyto šaty nejsou vhodné na žádný ples, ani na maturitní jako host. Doplňky to nezachrání.

Ani +7632/-2740

6.1.13 15:15

 

Přiadávám se k Mayim - tyrkys, královská modř, zelená.....fialová. Mě by se líbil i studený odstín nude, ale to záleží jak jste výrazná sama o sobě! Šperky ve stříbře… A velmi střídmě šaty jsou už sami o sobě šperkem.
Jinak střih se mi na ples taky nelíbí:-) je to takový nátělnik. Vůbec na ples se mi nelíbí ramínka.

Mylady2 +87119/-71156

6.1.13 16:11

 

Nemáte pocit, že tu radíte, jak co nejlépe vyšperkovat totální a nevhodné peklo…?
A poukazování na to, že tam jsou lidi oblečení ještě hrůzněji a pekelněji, než je tohle peklo je totálně zcestné..
Tím totiž tvrdíte, že jestli si někdo oblékne roztrhané tepláky, jsou tepláky bez děr v naprostém pořádku.
Peklo je peklo, ať má doplňky tyrkysové, modré, nebo červené…

Duše okno +306/-135

6.1.13 19:57

 

Šaty samy o sobě peklo nejsou, ale hodí se spíš na pomaturitní večírek, než na jakýkoliv ples. Zkuste zvážit výběr jiného typu šatů, inspirace je myslím v této rubrice víc než dost.

LorelaiH. +55511/-25226

6.1.13 21:30

 

Slečna se slušně zeptala, je tedy na místě slušná odpověď. Odpovědi typu že její šaty jsou peklo, nebo že nemáte na další otázky tohoto typu, či hodnocení že peklo nečte… mi moc slušné nepřipadají. To, že šaty na ples vhodné nejsou je fakt, ALE slečna je mladá, věřím že s pěknou postavou, velkou večerní zřejmě ve skříni nemá, tak já bych jí to, vzhledem k jejímu mládí, prominula. (Pokud by u článku byl věk např. 35+ tak to bych tak tolerantní rozhodně nebyla). Takže odpověď: Kupte si ty nejkrásnější, nejklasičtější, nejkvalitnější a nejdražší černé společenské lodičky které si můžete dovolit a stejně tak psaníčko. vydrží vám dlouhou dobu a tyhle šaty jsou na ples výstřelek sami o sobě.

Mrs.Mac +54/-25

7.1.13 12:21

 

Královská modrá, malinově červená… předpokládám, že tyhle chladné barvy, když už jste si vybrala stříbrné šaty. Zkombinovat se to dá s ledasčím, pokud jste hodně výrazný typ, šla bych i do černých doplňků. Akorát, že ty šaty vypadají trochu jak košilka.

aailyyn +8059/-1745

6.1.13 17:27

 

Šaty jsou krásné, sama mám podobné ve fialové barvě, ale více než na ples bych je viděla na nějakou párty. Ovšem když si vzpomenu, co měly holky na sobě na mém maturáku, tak v porovnání s tím jsou tyto šaty nadprůměrné :-) Volila bych k nim rozhodně kontrastní doplňky, netřpytivé, spíše hladké - tak aby zaujaly především barvou a né zdobením, kterého už by byla přemíra. Takže buď klasicky černé lodičky + černé psaníčko, červené lodičky + červené psaníčko a nebo úplně nejlepší bych viděla tu královskou modrou či tyrkysovou, co už tu radily holky nade mnou :-) Každopádně jsou šaty skutečně takové neutrální barvy, takže by se k nim víceméně hodila každá výraznější barvička :-)
Co se týče šperků - taky bych volila jemnější - pecičky do uší, jemný řetízek nebo opět třeba náušničky ladit do barvy psaníčka a bot.

Minion +1166/-265

6.1.13 17:18

 

Tak na tancování to střihem není, stačí jeden tanec typu obkročák a sukně je pomalu u ledvin. Na štíhlé a pevné postavě ale budou vypadat hezky, obzvlášť na tmavém typu. Volila bych jednoduché doplňky,lodičky nebo sandálky, na krk jen řetízek. Sneslo by to nápadnější náramek. Záda jsou pěkně dekoltovaná, dobrou službu udělá výčes. Šla bych do stříbrné. ;)

Chany +14998/-1563

6.1.13 17:04

 

Ať už ta plesová sezóna skončí, prosím. Na další dotaz takovéhoto typu s nějakou podobnou fotkou párty šatů už fakt nemám. Proč se nás ptáte tady na Pekle, když zdejší články evidentně nečtete?

Enka_N +4475/-512

7.1.13 11:24

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek