Doprovod na promoce

Vložit odpověď
evolin

7.3.14 11:31

Zdravím celé módní peklo :)
Mám takovou otázku, co by jste volily za oblečení jako doprovod na promoce vašeho přítele? Vím, že mám ještě relativně čas to řešit, ale chci mít nějakou rezervu a ne shánět něco na poslední chvíli. Mám už nějaké tipy ( šaty nebo sukni ke které bych volila bílý přiléhavý top, snažím se najít něco jednoduchého, elegantního a něco co by se dalo použít i kdyby náhodou pršelo. Děkuji za vaše rady a tipy co jste třeba měly vy jako doprovod nebo co byste si vzaly :)

Najdete v encyklopedii: Jak se obléct do divadla

 

Ja som pri výbere oblečenia na priateľove promócie zvolila stratégiu, že som to brala, akoby som tie promócie mala ja sama. Mala som tieto šaty (len tmavomodré) a čierne lodičky.

Preto Vaše návrhy okomentujem, či sú vhodné na promócie, keby ste mali byť promovaná Vy. Šaty majú podľa mňa farbu na hranici vhodnosti, sú krátke a nemajú rukávy. Sukňa - súhlasím s komentujúcou nadomnou. Stavila by som na klasiku, nenápadnú, ale elegantnú. :)

plummy +1135/-179

7.3.14 14:13

 

Jsou to určitě šaty? Podle poměru vršku a části pod páskem bych to tipla spíš na top nebo prodloužený top.

Jinak to nemusíte nijak zvlášť řešit, doprovody tam stejně jen sedí, nikdo na ně nekouká, potom se nafotí pár fotek a jde se na oběd. Takže cokoli, v čem chodíte třeba do divadla nebo na zkoušky.

AnoNe +12739/-3082

7.3.14 20:01

 

Musím říct, že sukně se mi moc nelíbí, barva hezká, délka ok, ale materiál nevypadá moc kvalitně, zmačkaný je už na fotce, takže při nošení by Vám mohl nadělat víc nesnází než parády. Ale střih, délka i barva - proč ne. Šaty jsou pěkné, jen mi připadají trochu krátké, ale samozřejmě nevím, jak jste vysoká. Já měla podobné na promoci kamarádky, jen temně tyrkysové, k nim lehké černé sáčko, černé lodičky, stříbrné doplňky. Souhlasím s Vámi, že něco jednoduchého a elegantního je to pravé, nic nápadného, klidně i klasické little black dress a zvolit třeba zajímavé doplňky, podle toho, co máte ráda. A určitě vybrat něco nadčasového, s dobrým střihem, co Vám poslouží i do budoucna. A hlavně si tu slavnostní atmosféru hezky užijte… :)

euridike +26935/-1334

7.3.14 13:17

 

Shodou náhod jsem v podobné roli v pátek byla, fotku je zatím někde u příbuzných, ale…

Byla jsem silně overdressed, jelikož většina přítomných promujících slečen ukazovala zároveň prsíčka, ramínka, zádíčka i stehýnka. Promoce byla v kapli betlémské, já ze strachu že bude zima sáhla po černých společenských, po kolena dlouhých šatech z jemného úpletu, měly krátký stojáček a rukávek. Pod ně spodničku aby na mně nevysely. šperky jsem měla poměrně výrázné, oranžové, černé kožené psaníčko a černé lodičky na širokém podpatku.

babakoko +2176/-666

9.3.14 13:18

 

Obojí by podle mě šlo, ale jen v případě, že Vám to bude po kolena - což asi ne…

misial +16387/-5052

8.3.14 02:37

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek