Doprovod na promoce

evolin

07.03.14 11:31

Zdravím celé módní peklo :)
Mám takovou otázku, co by jste volily za oblečení jako doprovod na promoce vašeho přítele? Vím, že mám ještě relativně čas to řešit, ale chci mít nějakou rezervu a ne shánět něco na poslední chvíli. Mám už nějaké tipy ( šaty nebo sukni ke které bych volila bílý přiléhavý top, snažím se najít něco jednoduchého, elegantního a něco co by se dalo použít i kdyby náhodou pršelo. Děkuji za vaše rady a tipy co jste třeba měly vy jako doprovod nebo co byste si vzaly :)


Reklama

 

Ja som pri výbere oblečenia na priateľove promócie zvolila stratégiu, že som to brala, akoby som tie promócie mala ja sama. Mala som tieto šaty (len tmavomodré) a čierne lodičky.

Preto Vaše návrhy okomentujem, či sú vhodné na promócie, keby ste mali byť promovaná Vy. Šaty majú podľa mňa farbu na hranici vhodnosti, sú krátke a nemajú rukávy. Sukňa - súhlasím s komentujúcou nadomnou. Stavila by som na klasiku, nenápadnú, ale elegantnú. :)

plummy +1131/-177

07.03.14 14:13

 

Jsou to určitě šaty? Podle poměru vršku a části pod páskem bych to tipla spíš na top nebo prodloužený top.

Jinak to nemusíte nijak zvlášť řešit, doprovody tam stejně jen sedí, nikdo na ně nekouká, potom se nafotí pár fotek a jde se na oběd. Takže cokoli, v čem chodíte třeba do divadla nebo na zkoušky.

AnoNe +12529/-3064

07.03.14 20:01

 

Musím říct, že sukně se mi moc nelíbí, barva hezká, délka ok, ale materiál nevypadá moc kvalitně, zmačkaný je už na fotce, takže při nošení by Vám mohl nadělat víc nesnází než parády. Ale střih, délka i barva - proč ne. Šaty jsou pěkné, jen mi připadají trochu krátké, ale samozřejmě nevím, jak jste vysoká. Já měla podobné na promoci kamarádky, jen temně tyrkysové, k nim lehké černé sáčko, černé lodičky, stříbrné doplňky. Souhlasím s Vámi, že něco jednoduchého a elegantního je to pravé, nic nápadného, klidně i klasické little black dress a zvolit třeba zajímavé doplňky, podle toho, co máte ráda. A určitě vybrat něco nadčasového, s dobrým střihem, co Vám poslouží i do budoucna. A hlavně si tu slavnostní atmosféru hezky užijte… :)

euridike +26898/-1333

07.03.14 13:17

 

Shodou náhod jsem v podobné roli v pátek byla, fotku je zatím někde u příbuzných, ale…

Byla jsem silně overdressed, jelikož většina přítomných promujících slečen ukazovala zároveň prsíčka, ramínka, zádíčka i stehýnka. Promoce byla v kapli betlémské, já ze strachu že bude zima sáhla po černých společenských, po kolena dlouhých šatech z jemného úpletu, měly krátký stojáček a rukávek. Pod ně spodničku aby na mně nevysely. šperky jsem měla poměrně výrázné, oranžové, černé kožené psaníčko a černé lodičky na širokém podpatku.

babakoko +2176/-666

09.03.14 13:18

 

Obojí by podle mě šlo, ale jen v případě, že Vám to bude po kolena - což asi ne…

misial +16340/-5034

08.03.14 02:37

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama