Elegantní svatba v rodině

Vložit odpověď
xlady

11.5.15 23:01

Chtěla bych vás poprosit všechny o radu, jdeme na svatbu (už od rána), já jsem na sebe sehnala tyto šaty (jsem těhotná a fakt u nás nic není) a přítel, protože vše nechává na poslední chvíli, tedy i oblek,ho bude mít nejspíš v modré barvě, košili bílou… Chci se zeptat, mohu mít černé doplňky jako na fotce (baleríny budu mít 100%, podpatky nezvládnu) a on také černé boty a pásek a kravatu nějak sladěnou se mnou? Děkuji

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

S tak velkým břichem sehnat tak pěkné šaty? Měla jste velkou „kliku“.
Modrá barva obleku a bílá košile jsou dobrá volba.
Jelikož máte i tmavé vlasy, tak černá barva doplňků se mi nezdá špatná.
Jen si moc neumím představit barevné ladění kravaty k Vám. Snad v jedné z barev květů na Vašich šatech. U pásku je to jasné - černý (bude mít černé boty).

Jirkátor +16459/-4174

12.5.15 07:05

 

Vy byste nemusela mít všechny doplňky černé, třeba zrovna pásek se mi na těch šatech černý nelíbí - je k šatům moc nápadný, neladí a zbytečně upozorňuje na břicho (jako ve smyslu že břicho nápadně půlí). Zkuste dát pásek bílý. Psaníčko a baleríny můžou pak zůstat černé, i když by se mi k šatům líbilo i růžové psaníčko. Baleríny - budete mít přesně tyto? Fotka je rozmazaná, není přesně vidět kvalita, ale pokud byste si pořizovala nové černé baleríny, zvolila bych trochu slavnostnější, společenštější, aby nevypadaly jako cvičky.
Přítelova kravata by mohla být decentní, světlá, v některé z pastelových barev Vašich šatů, záleží jak bude vypadat podle odstínu modrého obleku.

JarkaJ +12874/-2221

12.5.15 09:41

 

Mně se to líbí. Partner určitě černý pásek, kravatu bych nechala na něm - není třeba nějak úporně ladit, pokud si to novomanželé vyloženě nepřejí.

MP Vladenka +9533/-3345

12.5.15 10:43

 

Šaty jsou super, pásek bych úplně sundala, na tom břichu vypadá hodně zvláštně. A zkusila bych sehnat hezčí boty bez podpatku. Tyhle jsou takové tenké šlupičky rozšmajdnuté do strany.

AnoNe +12727/-3081

12.5.15 19:08

 

Mně to přijde v pohodě. Hezky bych se namalovala a učesala a víc bych to neřešila.
Jinak off topic , je zajiímavé, jak to má každá žena odlišné, já jsem na podpatcích naklusala i do porodnice. Ale je fakt, že já v těch širších cca 6 centimetrových běhám prostě běžně. Včera jsem byla vyzvenout syna hned po práci a byl zrovna na pískovišti. No řeknu Vám pěkně se tam bořily :-). Každopádně i když třeba já osobně považuju obecně baleríny jako obuv na svatbu vhodnou asi tak jako ty lodičky na pískoviště :-), u těhotné ženy mi to nijak nevhodné nepřipadá, takže i ohledně tohoto bodu bych byla v klidu. Za mě teda hlas pro.

AnaKarenina +4686/-1311

12.5.15 13:18

 

Pásek se mi úplně nezdá, ale spíš tím, jak se kroutí a tak nějak nesedí, než že by mi vadilo, že je černý. Pásek pro partnera přichází v úvahu jedině černý. A kravata může nějak ladit k vašim šatům, ale nepřijde mi to vůbec třeba. Když to v páru oboum sluší, líbí se mi to víc než křečovité ladění, které je někdy trochu legrační.

Elinna +284/-64

12.5.15 09:56

 

Myslím, že jste vzhledem k malému výběru a vašemu stavu pořídila velmi dobře, Šaty si určitě vezměte. U pásku se rozhodně sama, jestli se vám ty šaty víc líbí s ním, nebo bez něj. Nemyslím ale, že byste něco zkazila, kdybyste ho tam nechala. Co se týče množství černé, připadá mi tak akorát. Když si k tomu přimyslím líčení, přijde mi, že jste dost výrazná na to, abyste ty černé doplňky unesla.

Co se týče přítele, není nezbytně nutné, aby jeho kravata ladila s šaty. Pokud by přesto ladit chtěl, tak já bych byla pro tmavě zelenou. Pokud správně vidím, máte ji na šatech. Přijde mi to sofistikovanější, než žlutá nebo růžová. A dost pravděpodobně i muži, kteří běžně nenosí obleky, a potřebuje tedy třeba jen jednu nebo dvě kravaty, bude spíš po chuti tmavě zelená, než žlutá či hot pink.

andiedvorakova +8745/-1219

12.5.15 19:13

 

V pohode muzete vyrazit. Slusi vam to - saty i brisko :)

madline +877/-230

12.5.15 17:14

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek