Figura vs. styl

Vložit odpověď
Ameline

21.1.17 11:30

Mám takové dilema. Jsem mohutná holčena tvarovaná zhruba do přesýpacích hodin (165cm,78kg, 110-75-112, taková kompaktní figura – spíš stavěná jak tank než že by mi někde přečnívalo). Myslím, že mám celkem oko na to, co mi sluší - jednoduchý, vypasovaný, ale zase nepřeseknutý v pase, těsný přes žebra a splývající přes boky - vesměs klasická elegance nebo inspirace padesátkovým retrem. Nesluší mi třeba už volnější přepásaný či nabíraný oděv, vypadám pak jak sněhuláček – dvě koule jedna na druhé. I volný pásek pak díky skladům vypadá jako bolestivě zařízlý.

Problém je, že jsem duší lesana a to, co mi nejvíce lichotí, mi připadá upjaté a vyumělkované. Na plesy je to paráda, ale na denní nošení? Máte nějaký nápad, jak s mou figurou nosit rozvolněnější módu? Věci, co na první pohled vypadají dobře zdánlivě omylem, ne jako bych strávila prakticky půl hodinu před zrcadlem. Nemůžu a nemůžu to vykoumat.

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Jeden obrázek lepší tisíce slov…

Nayada +1010/-436

23.1.17 16:29

 

Zkuste se nafotit a pojďte do doskuze ve vlákně https://www.modnipeklo.cz/…v-mode-1933/ Takhle naslepo to bude jen hádání.

+/-

23.1.17 13:38

 

Ani nevíte, jak jsem šťastná za takhle spřízněnou duši! Myslím, že mám naprosto stejný problém,
Postavou malé macaté prsaté přesýpací hodiny, vkusem lasana - retro - hipster. Až budu mít víc času, rozepíšu se a přidám fotky :)

Ankakucha +13/-10

20.2.17 00:47

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek