Outfit na galakoncert lidových písní

sisk

17.11.12 17:05

Zdravím a mám dotaz - co byste si vzaly na sebe na galakoncert lidových písní? Je to večerní akce v divadle Hybernia… Ja jsem v koncích, normálně bych si vzala šaty, ale když je to cimbálovka, tak mi to přijde nevhodný, ma druhou stranu kalhoty a něco nahoru se mi zdá moc obyč, když je to galakoncert :(. Díky za rady.


Reklama

 

Já bych si klidně vzala šaty, na podobné koncertě jsem je taky měla a necítila se blbě (kroj stejně asi nemáte :-). Myslí, že záleží spíš na prostředí, kde to je, než na typu koncertu. Ale jestli máte nějakou společenskou halenku, sako a kalhoty, které nevypadají sportovně, můžete si to vzít taky.

dagur +4216/-839

17.11.12 17:31

 

Myslím, že tam nemusíte v kroji :-D (vtip)
Taky bych brala šaty - jakože asi né velkou večerní, ale kratší společenštější mi přijdou vzhledem k akci naprosto odpovídající.

teetee +5603/-1374

17.11.12 20:16

 

Jako člověk ze Slovácka se na akce typu „večer lidových písní“ (většinou vystoupení některého folklorního souboru a podobně) dostanu celkem často. Nosívám v podstatě vždycky šaty, žádnou velkou večerní, spíš do délky po kolena, punčochy, lodičky (mám takových šatů několikero, hodně třeba z Desigualu). Jinak se hodně nosí i sukně s halenkama, sáčka, pánové kalhoty a košile bez kravaty. Semtam má někdo i kalhoty s halenkou, ale kupodivu ne moc (snad že příznivkyně lidové hudby a tance tíhnou k ženštějšímu oděvu?). V kroji bývají skutečně pouze účinkující :-)

Lála_druhá +5407/-495

18.11.12 09:12

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Černá jako... podzimní kolekce Zary

Netušíme, kde se u kreativních návrhářů značky Zara stala chyba,... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama