Outfit na galakoncert lidových písní

Vložit odpověď
sisk

17.11.12 17:05

Zdravím a mám dotaz - co byste si vzaly na sebe na galakoncert lidových písní? Je to večerní akce v divadle Hybernia… Ja jsem v koncích, normálně bych si vzala šaty, ale když je to cimbálovka, tak mi to přijde nevhodný, ma druhou stranu kalhoty a něco nahoru se mi zdá moc obyč, když je to galakoncert :(. Díky za rady.

Najdete v encyklopedii: Jak se obléct do divadla

 

Já bych si klidně vzala šaty, na podobné koncertě jsem je taky měla a necítila se blbě (kroj stejně asi nemáte :-). Myslí, že záleží spíš na prostředí, kde to je, než na typu koncertu. Ale jestli máte nějakou společenskou halenku, sako a kalhoty, které nevypadají sportovně, můžete si to vzít taky.

dagur +4358/-848

17.11.12 17:31

 

Myslím, že tam nemusíte v kroji :-D (vtip)
Taky bych brala šaty - jakože asi né velkou večerní, ale kratší společenštější mi přijdou vzhledem k akci naprosto odpovídající.

teetee +5639/-1382

17.11.12 20:16

 

Jako člověk ze Slovácka se na akce typu „večer lidových písní“ (většinou vystoupení některého folklorního souboru a podobně) dostanu celkem často. Nosívám v podstatě vždycky šaty, žádnou velkou večerní, spíš do délky po kolena, punčochy, lodičky (mám takových šatů několikero, hodně třeba z Desigualu). Jinak se hodně nosí i sukně s halenkama, sáčka, pánové kalhoty a košile bez kravaty. Semtam má někdo i kalhoty s halenkou, ale kupodivu ne moc (snad že příznivkyně lidové hudby a tance tíhnou k ženštějšímu oděvu?). V kroji bývají skutečně pouze účinkující :-)

Lála_druhá +6724/-638

18.11.12 09:12

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek