Hledám šaty pro hosta na svatbu

Vložit odpověď
katuschka88

1.7.15 10:17

Dobrý den,

hledám šaty pro hosta na letní svatbu. Mám ale několik omezujících požadavků a už jsem prohledala snad vše a stále nenacházím. Jsem menší blondýna normální postavy, 25 let.

1, Šaty by měly být vícebarevné, nejlépe s květinovým potiskem, barvy béžová, modrá, růžová, vínová, mint, šedá … celkový dojem by měl být „veselé, světlé, jemné“

2, Na šatech nesmí převládat bílá barva, měly by být alespoň z trochu slušného materiálu

3, Délka po kolena

4, Výstřih do V, voda nebo lodičkový, střih zdůrazňující pas, buď široká ramínka nebo krátký rukáv

Přikládám jedny, co jsou mé představě zatím nejblíže (omlouvám se za kvalitu fotky, lepší není) bohužel jsou bez ramínek :(

Budu ráda za všechny konkrétní tipy :)

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

Orsay? Barvy jejich jarní kolekce odpovídaly Vašim požadavkům, většina měla tvar přesýpacích hodin, délka po kolena, materiál ok. Bohužel už jsou v obchodech (ehm, minimálně včera v Brně :-)) jen zbytky a přišlo mi, že všechny měly divný (žádný) výstřih - ale třeba budete mít štěstí :-)

diabla +64/-19

1.7.15 14:44

 

Sice jste dala dost informací o šatech, ale nevíme, kolik jste ochotná do pořízení šatů investovat, z jakého jste města a jak moc hoří jejich pořízení, respektive, kdy se svatba koná.
Pokud jste z Prahy, tak v pasáži Světozor je prodejna CARYS, kde mají velký výběr barevných šatů a za rozumné peníze, navíc tam mají už nyní velký výprodej.
Jestliže jste ochotná investovat větší částku (můžete chytit i nějakou slevu), podívejte se do Domu módy na Václavském náměstí. Tam jsou firmy, které nabízejí krásné šaty, ale počítejte s vyšší cenou. To platí také o Kotvě.
Zkuste ještě obchod Infinite v Perlové ulici 6 v Praze. Měli krásné kolekce, je to rodinná firma, šaty dělají z italských látek, cenová hladina je střední, teď by mohli mít i slevy. Ještě jeden obchod mají v nákupním centru v Letňanech.

Clementin +252/-106

1.7.15 19:23

 

škoda, že jste dala tak málo informací. třeba jestli může být i online shop a cenový strop. to bych vám poradila asos, tam je šatů v různých cenových relacích, které by celkem odpovídaly vaší představě, hodně.

například:

http://www.asos.com/…Product.aspx?…
http://www.asos.com/…product.aspx?…
http://www.asos.com/…Product.aspx?…
http://www.asos.com/…Product.aspx?…
http://www.asos.com/…Product.aspx?…

Jiná Realita +246239/-57511

1.7.15 20:03

 

Dobrý den. Mám obchod v Přerově, teď našíl výrobce pěkné šaty,ale jsou jiné než máte. Jsou jednoduché a moc pěkné za 990 Kč. Naučila jsem se trochu s internetem, mám z toho velikou radost. A tak píší a fotím, kde se dá. Fotky Vám pošlu. Lendělová Jana Přerov 602525849

Janacer +22/-62

2.7.15 09:46

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek